Jaskinia Behemota

Jaskinia Behemota - pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic oraz fantasy

Nowiny z grudnia 2012

Zmiany w Wysokiej Radzie

30 grudnia 2012 / Jaskinia Behemota / autor MiB

"Święta, Świąta i po świętach" pomyślał MiB patrząc przez okno Sali Narad na panoramę stolicy Jaskini Behemota. Wszyscy mieszkańcy energicznie zabrali się za przygotowanie dekoracji na bal sylwestrowy i w kilka dni przed Pałacem Imperatora wyrosła ogromnych rozmiarów scena, której zadaniem było pomieścić pełny skład orkiestry oraz jednego niesfornego Cthulhu dyrygowanych przez Fielda. Diabeł przejechał dłonią po twarzy i odwrócił się w stronę stołu, przy którym siedziała reszta Radnych.

- Na czym to stanąłem? A tak, już pamiętam. Co jakiś czas trzeba wysyłać posłańców do naszych sojuszników. O ile większości z nich wystarczy miłe słowo, czy dwa, to Kwasowy uparł się na daninę w postaci dwóch dorodnych karłów...

Nożownicy podziemi

26 grudnia 2012 / autor Mosqua

http://pliki.jaskiniabehemota.net/h6/dodatki/_r_avg/Mordercy.jpg

Ubisoft przekazał nam nieco spóźniony prezent wigilijny - prezentacja jednostki Lochu. Jednostka ta pochodzi z piątej części sagi i stała się dość szybko jedną z bardziej lubianych. Co dodatkowego powiedzieli?

Rzucaj kością, profesjonalnie - edycja otwarta

19 grudnia 2012 / autor Architectus

Dzisiaj obejdzie się bez wstawki fabularnej, albowiem przygotowałem dla Was coś zgoła innego – propozycję zwiększenia interakcji w treść kronikarskich notek, poprzez ograniczenie hermetyczności Kroniki. Zbliża się 15-lecie istnienia naszego Wortalu, dlatego formalnie zawrę na karcie ogłoszenia myśl poruszoną podczas ogniskowych rozmów, po oficjalnym zakończeniu II Ogniska z Bohaterami Jaskini Behemota.

Lochy i sanktuarium żywe

18 grudnia 2012 / autor Mosqua

Ubisoft zaprezentował jednostkę Lochu - otóż jest to Obserwator. Nazwa i koncepcja nieco nam znana, ale realizacja znacznie odbiega od tego co pamiętamy z H3 i H4. Szczegóły w rozwinięciu

http://pliki.jaskiniabehemota.net/h6/jednostki/_r_avg/shadow_lurker2.jpg

Równocześnie pojawiła się dzisiaj znaczna łatka dla DoC. Szczegóły także w rozwinięciu

Nowa odsłona działu Heroes VI

07 grudnia 2012 / autor MiB

Od dłuższego czasu załoga działu Heroes VI w składzie: Drakeburns oraz Sylath w pocie czoła pracowała nad nową wersją serwisu. Dzięki ich staraniom światło dzinne ujrzała nowa odsłona dominium, którą z dumą oddajemy w Wasze ręce. Wierzymy, że dzięki lepiej rozplanowanemu układowi treści znacznie łatwiej będzie Wam odnaleźć interesujące treści. W serwisie pojawiło się również mnóstwo nowych informacji, których dotychczas próżno było szukać u nas.
Oczywiście nie spoczywamy na laurach i nadal pracujemy nad dalszymi aktualizacjami serwisu, aby utworzyć jeszcze bardziej kompletne kompendium informacji o Heroes VI. Zachęcamy do korzystania z nowej odsłony serwisu Heroes VI.

Wskoczcie do Portalu Ubisoftu

05 grudnia 2012 / autor Drakeburns

http://pliki.jaskiniabehemota.net/users/drakeburns/Sandrosik3.png

Ubisoft naprawił swój portal przenoszący do światów Mocy i Magii.
Teraz można się przez niego kontaktować z przyjaciółmi z facebooka, twittera, czy google+.
Wraz ze zmianami doszedł nowy bardzo ciekawy wygląd i wiele, wiele więcej.
Co jeszcze? Sprawdźcie w rozwinięciu.

Dzień Darmowej Dostawy

03 grudnia 2012 / Jaskinia Behemota / autor MiB

W tym roku po raz kolejny ma miejsce akcja pod nazwą Dzień Darmowej Dostawy. Ponad 1800 sklepów internetowych oferuje darmową wysyłkę zakupionych dziś towarów! Jeśli więc ktoś planował zakupy np.: prezentów Świątecznych przez internet, to ma ku temu idealną okazję!

Co jednak ważne dla nas, heroesmaniaków, to darmowa dostawa w sklepach z grami! W akcji biorą udział m.in. Gram.pl (i patrzcie tylko, Clash of Heroes w promocji!) i Muve.pl (a tam znów mocno reklamują King`s Bounty: Wojownocy Północy). To oczywiście nie wszystkie sklepy. Dla fanów gier bez prądu też coś się znajdzie ;-)

Zatem - na zakupy marsz! Życzymy udanych łowów :)

Archiwum

 • 2018
 • 2017
 • 2016
 • 2015
 • 2014
 • 2013
 • 2012
 • 2011
 • 2010
 • 2009
 • 2008
 • 2007
 • 2006
 • 2005
 • 2004
 • 2003
 • 2002

Rok:

Miesiąc:

Forum

Osada

Śledź nas na

Czy wiesz, że...

Heroes 3: Klon Archanioła może jednorazowo użyć wskrzeszenia, nawet wtedy, gdy klonowany Archanioł już go użył. Jednostki wskrzeszone nie znikają po bitwie.

Urodziny

Aktualnie nikt nie obchodzi urodzin.

Rocznice rejestracji

Dziś nikt nie świętuje rocznicy rejestracji.