Jaskinia Behemota

Jaskinia Behemota - pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic oraz fantasy

Przyrost filmów na YouTube zwiększa się!

14 marca 2019 / Jaskinia Behemota / autor Mateusz

W ostatnim czasie na naszym kanale pojawiło się sporo materiałów. Jeżeli je przegapiliście to jest idealny moment by to nadrobić!

http://heroes.net.pl/uploaded/news-calendar/2019/filmy1.png

Who's That Creature - seria krótkich zagadek bazująca na pomyśle z kreskówki Pokemon. Czy uda wam się odgadnąć jakie jednostki ukryliśmy?

Kolumna oczu - najlepszy program publicystyczny w całej Erathii. LivingAnarchy i Lech przeprowadzą was przez wszystkie najważniejsze newsy hirołsowe z minionego miesiąca. Całość okraszono wspaniałymi rysunkami autora komiksów "Heroes III Comic Adventures"

http://heroes.net.pl/uploaded/news-calendar/2019/filmy2.png

Dawidu91 vs. 100 Gryfów - czyli Mistrz Polski po raz kolejny pokazuje swoje umiejętności. Tym razem w szalonej walce podczas Turnieju Streamerów.

Gluhammer vs. ABH - dwaj znani zawodnicy zmierzyli się w meczu pokazowym. Walka rozegrała się w studio Nervarien i była na żywo komentowana przez ekspertów.

Komentarze

Architectus
Raduje mnie, że zamieszczacie nowiny o premierowych nagraniach także na stronie głównej Jaskini Behemota. Podobają mi się Wasze starania.

Zaś konkurs na onomatopeję w zakresie Herosa zachwycił mnie. Mam nadzieję, że w kwietniowym odcinku Kolumny oczu wskażecie wyróżnione propozycje. :)
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.

Forum

Osada

Śledź nas na

Czy wiesz, że...

Heroes 3: Kopanie dziur na brzegu sprawi, że statek nie będzie mógł wylądować.