Jaskinia Behemota

Jaskinia Behemota - pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic oraz fantasy

Manifest Pana Hemota, czyli Beerhemot FM wkrótce w nowej odsłonie

08 listopada 2015 / Osada / autor Mecku

Straszne widmo zawisło nad Jaskinią – widmo (akustyczne!) Beerhemota FM. Wszystkie potęgi starego społeczeństwa: Imperator i Hetman, Makumba i Outbound, gostfangi i Drużyna Mocy… wzięły się za ręce w świętej za niem pogoni.
Fakt ten rodzi dwie konsekwencje.
Po pierwsze: Echonośna Rozgłośnia BHFM wkrótce w eterze całej prawie Jaskini Behemota.
Po drugie: czas już wielki słuchaczom deliberacje swoje, konstatacje i intencje całemu Imperium ogłosić; czas już wielki przeciw Gildii Łowców Przygód z audycją wystąpić.
W tym właśnie celu radiowcy rozmaitych ras i specjalności, zleciawszy się w Osadzie, ułożyli odezwę dla ogłoszenia jej po mglistoelficku przez Pana Hemota.
Radiosłuchacze wszystkich prowincyj łączcie się!

W oczekiwaniu na 11. audycję Jaskiniowego Radia zachęcamy wszystkich naszych słuchaczy do wzięcia udziału w konkursie na najlepszy dżingiel radiowy! Dżingiel jest krótkim przerywnikiem muzycznym, reklamującym naszą Rozgłośnię. Najciekawsze na pewno zostaną wyemitowane na antenie, a zwycięzców nagrodzimy możliwością udziału w audycji w pełnym czasie antenowym. Jeżeli byłyby problemy lub przeszkody na udział w audycji, to zwycięzca może wybrać Beerhemotowi jeden temat do omówienia.

Nagrania w formacie kompresji dźwięku mp3 prosimy o przesyłanie do Mecka lub Tullusiona, jak również ewentualne pytania i wątpliwości.

Czekamy na Was!

Komentarze

Laxx
Nie mam pojęcia, na czym to polegało (nie pamiętam tych czasów) więc z przyjemnością zobaczę/usłyszę efekty Waszej pracy :)
Tarnoob
Fantastycznie. :-) Czekałem na ten moment długo. Próbowałem zachęcać do tego m.in. Hubertusa i Tullusiona na początku tego roku, ale akurat nie składało się nikomu. Chętnie się dołączę.
Architectus
*uśmiecha się szeroko*
Mecku
Odsyłam Was do postu i czekam na jingle!

http://osada.heroes.net.pl/forum/post/81307#p81307
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.

Forum

Osada

Śledź nas na

Czy wiesz, że...

Heroes 3: Kopanie dziur na brzegu sprawi, że statek nie będzie mógł wylądować.

Urodziny

Aktualnie nikt nie obchodzi urodzin.

Rocznice rejestracji

Dziś nikt nie świętuje rocznicy rejestracji.