Jaskinia Behemota

Jaskinia Behemota - pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic oraz fantasy

Areny bez tajemnic!

28 września 2014 / Jaskinia Behemota / autor Włodarz Hellburn

Nie wiesz co to "Arena"? A może chciałaś/eś wziąć udział w turniejach, ale zasady aren wydawały Ci się skomplikowane? Czy marzysz o sławie i laurach? ... a może po prostu cenisz sobie szybką rozgrywkę?

Jeżeli na którekolwiek z powyższych pytań Twoja odpowiedź brzmiała "Tak" - mamy coś stworzone wyłącznie z myślą o Tobie!

Poniżej prezentujemy filmy instruktażowe:

Arena Konwentowa 2.4 dla Heroes III

Arena Heroes V

Jednocześnie - korzystając z okazji - chcemy zaznaczyć, że zapowiadana rok temu reaktywacja Areny Wojowników wciąż gości na naszej liście TODO, ale realizacja tego punktu przesuwa się w czasie ze względów czysto technicznych. Nie porzuciliśmy tego pomysłu i nadal zamierzamy wspierać rozgrywki online w Heroes, czego dowodem są choćby powyższe wideo-instrukcje.

Po publikacji Areny Wojowników, poradniki te zostaną zamieszczone w odpowiednim dziale. Na pewno powstanie również film traktujący o Arenie Konwentowej Heroes II - polecamy więc śledzenie nowości na naszym kanale YouTube. Stay tuned, folks :).

Komentarze

Vandergahast
Tak czy siak, Chwała! :]
Thanathos
Kawał dobrej roboty - przystępnie, konkrety bez owijania w bawełnę oraz przejrzyście. Cóż chcieć więcej? :)
Architectus
Bardzo cieszy mnie to, że gruntownie i w jasny sposób omówiliście zasady rozgrywki. Trzymam kciuki za film o arenie z H2!
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.

Forum

Osada

Śledź nas na

Czy wiesz, że...

Heroes 3: Klon Archanioła może jednorazowo użyć wskrzeszenia, nawet wtedy, gdy klonowany Archanioł już go użył. Jednostki wskrzeszone nie znikają po bitwie.

Urodziny

Aktualnie nikt nie obchodzi urodzin.

Rocznice rejestracji

Dziś nikt nie świętuje rocznicy rejestracji.