Jaskinia Behemota

Jaskinia Behemota - pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic oraz fantasy

Wieczorem świętujemy!

25 września 2012 / Jaskinia Behemota / autor Sanctum

W Osadzie pełno było imperialnych flag a wszyscy mieszkańcy ubrani byli odświętnie. Dzisiaj nikt nie ruszył do pracy i z tego też powodu mało kto miał okazję zobaczyć piękny, jesienny wschód słońca nad imperium. Jednak już od samego rana drogi wokół Osady pełne były gnających do niej gości. Wszak właśnie dziś świętujemy 14. rocznicę powstania Jaskini Behemota! Kto żyw w okolicy musiał zjawić się tego dnia w tym szczególnym miejscu. Podróżnych przyciągały festyny i konkursy, nad którymi pieczę sprawowała lokalna oberża "Pod Rozbrykanym Ogrem". jOjOwe lało się strumieniami, a pisk uradowanych czerwono-czarnymi balonikami dzieci był przerywany, od czasu do czasu, głośnym śmiechem osób, które widziały się pierwszy raz od wielu lat. Główny punkt programu czekał jednak na mieszkańców dopiero wieczorem...

Wokół osadowego ogniska piętrzyły się sterty suchego drewna a stary mag uwijał się wokół, ustawiając niskie, drewniane ławeczki dla oczekiwanych licznie osadników. Choć do zmroku pozostało jeszcze sporo czasu pojawiły się już nawet świetliki a tuż przy palenisku stał gotowy do pracy kociołek...

Już dziś wieczorem, o godzinie 20:00, będziemy mieli okazję wspólnie świętować 14. rocznicę urodzin Jaskini Behemota. Bądźmy tego dnia razem i cieszmy się z naszej historii!

Komentarze

Sanctum
Przypominajcie znajomym!
Kameliasz
Na szczęście funkcje wykładnicza i potęgowa są proste, nie muszę przed jutrzejszym testem powtarzać :) Do zobaczenia za parę godzin!
Hayven
To o mnie mowa! Chyba nikt nie ma wątpliwości ;)
Hayven
Proponuję wpisanie się tutaj wszystkim obecnym jak do księgi pamiątkowej.

Ja będę pierwszy:

Dziękuję wszystkim, którzy przybyli, żałuję, że nie spotkałem tych, którzy nie przybyli. Chciałem spotkać Imperatora, ale, niestety, nie udało się to :( Niemniej, zabawa była świetna, mam nadzieję, że jeszcze będzie III Spotkanie z Bohaterami JB!!!

Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.

Forum

Osada

Śledź nas na

Czy wiesz, że...

Heroes 3: Jednostka zajmująca dwa miejsca na mapie walki może wejść w dwie miny jednocześnie.