Jaskinia Behemota

Jaskinia Behemota - pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic oraz fantasy

Koszulka konwentowa - konkurs i głosowanie

27 kwietnia 2011 / autor Imbryczkolot Field

Stara Galeria w Muzeum Yrdath była tak długo nieużywana, że kurz i śmieci fruwały tam radośnie, gdy jakiś śmiałek postanowił trochę zboczyć z drogi po salach z głównymi ekspozycjami. Cóż, stała przynajmniej do dzisiejszego dnia... Po korytarzach tłumy przeciskały się właśnie do opuszczonej niegdyś części Muzeum, gdzie KOK postanowił dokonać lekkiego precedensu, otwierając konkurs na projekt konwentowej koszulki. Field szykował się już do wygłoszenia expose, gdy niewiele lepiej wyglądający od niego (w końcu dyskusje nieraz przeciągały się do późna w nocy i wymagały różnych dekoktów wspomagających) skacowany Tarnum zmaterializował się z hukiem, przecinając jednocześnie wstęgę blokującą drogę do Galerii. Zgromadzonym wystarczył ten sygnał. Ruszyli, by je oglądać.
No to nici z przemówienia. - pomyślał z żalem elf i zgniótł kartkę.
- Szaty szatami, ale prezencja jest istotna. W związku z czym - Field z westchnieniem wskazał na sztalugi uginające się pod ciężarem zdobionych materiałów - najlepiej będzie, kiedy sami zdecydujecie, jak w tym roku chcecie reprezentować Imperium.

Niniejszym zapraszam wszystkich do oddania głosów na wybrany projekt konwentowej koszulki. Oprócz bardziej tradycyjnych pomysłów pojawiły się również mniej serio. Może to jest właśnie klucz do odświeżenia projektów? Głosy możecie oddawać w dedykowanym temacie, natomiast do pisania komentarzy zachęcam w osobnej dyskusji.

Głosowanie potrwa do 8 V do godz. 12:00

Komentarze

Kumbat
Kiedy jest konwent?
Tarband
Niedługo...
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.

Forum

Osada

Śledź nas na

Czy wiesz, że...

Heroes 3: Ściana Ognia nie działa na jednostki latające.