Jaskinia Behemota

Jaskinia Behemota - pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic oraz fantasy

Propozycje, uwagi, sugestie

18 sierpnia 2009 / Jaskinia Behemota / autor MiB

Tego dnia w całym Imperium zaroiło się od magów odzianych w dziwne szaty. Nikt nie wiedział kim są, skąd przybyli, ani w jakim celu zawitali do Jaskini Behemota, a fakt, że poruszali się w większych grupach dodatkowo potęgował obawy mieszkańców.
Gdy słońce chyliło się ku zachodowi Ci tajemniczy przybysze ustawili się w różnych punktach Imperium i rozpoczęli melodyjne inkantacje zaklęć. Jaskiniowcy wpadli w popłoch - wszak Wysoka Rada, większość Pretorii czy Gwardii Imperialnej, a nawet sam Behemot!, bawili się na corocznym Konwencie, więc nikt nie mógł przeciwstawić się najeźdźcom! Co bardziej krzepcy mężowie chwycili za widły i kosy i już mieli sami odeprzeć atak, gdy w ciągu zaledwie kilku chwil magowie zakończyli swe czary i zniknęli. W miejscach gdzie stali pojawiły się niewielkie tabliczki z arkuszami papieru, kałamarzami, piórami oraz szarymi tabliczkami z napisem Twoja sugestia

Drodzy jaskiniowcy. Jak zapewne zauważyliście od paru dni (a dokładniej: od czwartkowego przedpołudnia ;-) ) w kilku miejscach (m.in. w Imperium. działach Heroes V, Konwent, Kronika czy na stronie głównej wortalu) pojawiły się niewielkie przyciski Twoja sugestia (przy prawej krawędzi strony, mniej więcej w połowie jej wysokości). Służyć mają one usprawnieniu komunikacji pomiędzy Wami a Wysoką Radą. Po kliknięciu w te linki pojawi się okno z formularzem do wpisywania sugestii/błędów/pytań/pochwał. Dodatkowo można podejrzeć popularne wpisy, skomentować je oraz ocenić (czym więcej głosów tym wyższy priorytet będzie miała dla nas wybrana uwaga). Całość działą w oparciu o serwis sugester.pl.
Chciałbym, aby w niedalekiej przyszłości głównie w ten sposób zgłaszać wszelkie sprawy. Oczywiście Sprawy Imperium nie znikną, ale ich rola zmniejszy się.
Zachęcam do wypowiadania się oraz oceniania wpisów innych osób. Już teraz możemy ocenić przydatność tego rozwiązania oraz zagłosować za dodaniem komunikatora MSN do jaskiniowego profilu.

Komentarze

Nikt jeszcze się nie wypowiedział. Napisz pierwszy komentarz!

Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.

Forum

Osada

Śledź nas na

Czy wiesz, że...

Heroes 3: Jednostka zajmująca dwa miejsca na mapie walki może wejść w dwie miny jednocześnie.