Jaskinia Behemota

Jaskinia Behemota - pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic oraz fantasy

Szczęśliwa dziewiątka

25 września 2007 / Jaskinia Behemota / autor Sulia

- To dziś! – Sulia zerwała się z miejsca. Gwałtowny ruch elfki oraz jej łokieć sprawiły, że część pergaminów i ksiąg, rozrzuconych do tej pory na stole, przeniosła się na podłogę. Hałas i towarzyszący mu bałagan nie wywarły jednak większego wrażenia na wyraźnie zaniepokojonej Sulii. Zerknęła na opasły tom trzymany w ręce, a następnie skierowała wzrok na zegar - Mam czas. Na szczęście, pisanie przewodnika zmusza do sprawdzenia paru dat – szepnęła i sięgnęła po kilka czystych pergaminów. Chwyciła za pióro, usiadła na krześle i …

- Brak weny – stwierdziła po parunastu minutach wpatrywania się w kartkę. Jej wzrok ponownie spoczął na zegarze. Dwie wskazówki zmieniały swoje położenie w zastraszającym tempie – Trudno. Będzie zwięźle.

Dziewięć lat temu, 25 września 1998 roku, miłościwie nam panujący Behemoth postanowił stworzyć stronę poświęconą trzeciej odsłonie Heroes of Might and Magic. Imperator, zapytany o powody, dla których powołał do życia Jaskinię Behemota, wymienił trzy: „zachciało mi się stronki + lubiłem heroesów + jestem strasznie ambitny”. Dziękujemy.

Z okazji przypadającego dziś Święta Jaskini, MiB przygotował prezent dla społeczności jaskiniowej - nowa strona główna zostaje otwarta.

Komentarze

Nikt jeszcze się nie wypowiedział. Napisz pierwszy komentarz!

Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.

Forum

Osada

Śledź nas na

Czy wiesz, że...

Heroes 3: Ściana Ognia nie działa na jednostki latające.