Jaskinia Behemota

Jaskinia Behemota - pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic oraz fantasy

Wiosna Osady

10 września 2006 / Osada / autor Crazy

Wiele już dni minęło, odkąd ostatnio wzeszło słońce nad Osadą. Dawno minęły czasy, kiedy z radością czytaliśmy dzieła naszych Jaskiniowych Minstreli. Niewielu z nas pamięta radosne dyskusje w Gorących Dysputach. Z Ogniska pozostały tylko popioły. Cała Osada wyludniła się.

Jakiś czas temu część z Was z pewnością zauważyła, że zgliszcza wioski zostały ogrodzone magicznym płotem, zza którego dniem i nocą dobywały się dźwięki pił i młotów. Tylko nielicznym dane było spojrzeć przez dziurę w płocie i zobaczyć, co tam naprawdę dzieje się za magiczną barierą.

Dzisiaj nastał czas zburzenia płotu. Z radością informuję Was, że Osada "Pazur Behemota" wraca do życia jako pełnoprawny serwis literacki Jaskini. Na dzień dzisiejszy można czytać, oceniać i komentować opowiadania w Misternych Rękopisach, czytać wieści wywieszane na Drzewie Nowin oraz dyskutować miłej atmosferze przy Ognisku. W ciągu tygodnia gotowe będą Gorące Dysputy.

Chciałbym podziękować całej załodze Osady: Darkenie, która narysowała nową mapę Osady, Aerilien, która niestrudzenie działała jako grafik w Osadzie, a także Sandro, nowemu Grododzierżcy.

Zastrzegam, że nowa Osada jest jeszcze w stanie budowy, więc wszystkie zauważone usterki proszę zgłaszać do mnie na pocztę.

Komentarze

Nikt jeszcze się nie wypowiedział. Napisz pierwszy komentarz!

Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.

Forum

Osada

Śledź nas na

Czy wiesz, że...

Heroes 3: Gargulców, golemów oraz żywiołaków nie da się wskrzesić.