Jaskinia Behemota

Jaskinia Behemota - pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic oraz fantasy

Drugi tysiąc...

13 grudnia 2004 / autor Kanclerz Grenadier

Pora na okres świąteczny wstrzymać akcję. I pora by dokonać pewnych podsumowań.
Przede wszystkim cel został osiagnięty - szybko zebraliśmy potrzebną kwotę na zakup pierwszych elementów serwera. Ale akcja trwała dalej, bo wiele osób chciało nam pomóc, także z zewnątrz, spoza Jaskini. Otrzymaliśmy wpłaty od kilku niezwiązanych z Imperium "hirołsowiczów" - w sumie do tej pory 37 osób odpowiedziało na apel, a w ostatnich dniach dołączyło do nich czworo anonimowych darczyńców oraz Mirabell, max, Vandergahast, Karol, Sperzdechly i Codringher.
Bardzo serdecznie, wszystkim dobrodziejom dziękuję. Ogromna to radość, gdy można się utwierdzić w przekonaniu, że Jaskinia dla tak wielu osób tak wiele znaczy.

Akcję wstrzymujemy do Nowego Roku z jednego bardzo waznego powodu. Otóż konto, na które są wpłacane pieniądze, to moje osobiste i lepiej by tak dalej nie było. Mam nadzieję, że po Nowym Roku będę mógł podać Wam konto Stowarzyszenia, co przede wszystkim umożliwi odliczenie sobie wpłaty w rocznym zeznaniu podatkowym za 2005 rok jako darowiznę. A od 1 stycznia wchodzą w życie nowe przepisy. Oczywiście będzie podana szczegółowa informacja co i jak.

Do tej pory, to jest do północy, 12. Głębokiego Śniegu, zebralismy dokładnie 1938 złotych monet. Na koncie zostało ich 993 zł, po odliczeniu 945 zł rachunku za artefakty (razem z kosztami przekazu) do serwera. Kwota nie jest okrągła, bo kilka osób wpłaciło tak zwane końcówki z konta.

Proszę przed Świętami na razie nie wpłacać niczego - przeznaczcie to na prezenty dla osób bliskich Waszym sercom. A do sprawy wrócimy po szampańskiej zabawie sylwestrowej.

Szczegóły dla tych, co o niczym nie wiedzą w linku powyżej, a dodatkowe informacje jak zwykle na majla lub na GG 2399354

Komentarze

Nikt jeszcze się nie wypowiedział. Napisz pierwszy komentarz!

Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.

Forum

Osada

Śledź nas na

Czy wiesz, że...

Heroes 3: Magiczne Lustro nie odbija czarów rzucanych przez Czarodziejskie Smoki.