Jaskinia Behemota

Jaskinia Behemota - pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic oraz fantasy

Puchar Srebrnych Miast - turniej Heroes 5.5

13 czerwca 2024 / Heroes V / autor Włodarz Hellburn

Nadchodzi pierwszy oficjalny turniej Heroes 5.5 - Puchar Srebrnych Miast!

Starcia będą się odbywać za pośrednictwem oprogramowania Radmin, na sześciu planszach: - czterech szablonach losowych: Ladder-XL, Ladder-L, Loop-L, Jebus-L; - dwóch mapkach: Sunderred Ossuary, Deadly Environment. Uwaga: plansze są generowane przez organizatorów turnieju!

Podczas turnieju obowiązuje najnowsza wersja H5.5: RC19c.

Plansze i frakcje są wybierane na drodze banów: banowanie plansz zaczyna gracz wylosowany wyżej, zaś frakcji - jego oponent. Następnie gracze banują sobie nawzajem po trzech bohaterów. Wybór bohatera startowego zaczyna niższy gracz.

Starcia do ćwierćfinału toczone są w systemie Bo1, zaś powyżej - Bo3 (może to ulec zmianie w zależności od liczby graczy). Pamiętajcie o poinformowaniu organizatorów o terminie swojego meczu, by mogli wygenerować Wam 3/9 plansz. Czemu aż tyle? Otóż każdemu graczowi przysługuje po jednym restarcie do 117/124 (w zależności od planszy, szczegóły w punkcie 29. regulaminu). Ciekawą nowością jest nieskończona ilość loadów... za pewną cenę! Możecie w dowolnej chwili (poza pierwszą turą) zażądać wczytania ostatniego autozapisu. Pierwszy raz jest za darmo, ale każdy kolejny jest droższy o 3000 sztuk złota.

Pamiętajcie, by sprawdzić szczegóły ustawień lobby w regulaminie, a jeżeli jesteście weteranami H3PvP, to pamiętajcie, że tury symultaniczne w H5 są niezrywalne, są wieczne i permanentne.

Zapisywać można się na odpowiednim kanale Discorda do 23 czerwca 2024. Pamiętajcie, by podać swój nick oraz preferowany sposób streamowania: Twitch/YT/Discord! Uprzedzamy, że streamowanie jest obowiązkowe!

Jeżeli chodzi o nagrody, pełen spis znajdziecie również na Discordzie Heroes 5.5. W tej chwili w puli znajduje się 115$, a jeżeli chcecie coś dorzucić, skontaktujcie się z KaLichem). Pierwsze miejsce zgarnia połowę kwoty, drugie - 30%, a trzecie - 20%.

Oficjalny server Discord Heroes 5.5 Regulamin turnieju Puchar Srebrnych Miast

Komentarze

Nikt jeszcze się nie wypowiedział. Napisz pierwszy komentarz!

Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.

Forum

Osada

Śledź nas na

Czy wiesz, że...

Heroes 3: Specjalizacja Rolanda oddziałuje tylko na Krzyżowców, nie na Zbrojnych.