Jaskinia Behemota

Jaskinia Behemota - pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic oraz fantasy

Puchar Areny Heroes 3 - Edycja 9!

02 sierpnia 2023 / Heroes III / autor Włodarz Hellburn

Pamiętacie czasy turniejów offline, gdzie każdy z uczestników miał równe szanse na zwycięstwo? Jeżeli tak, to z przyjemnością informujemy, że jeden z naszych użytkowników, Warzyw, organizuje dziewiątą edycję Pucharu Areny Heroes 3!

Jak to działa? Kilka zdań przypomnienia:

Organizator publikuje zapis gry (w sumie 5 map-etapów turnieju), który należy uruchomić w grze. Można (a wręcz zalecane jest) obejrzeć całą mapkę z pomocą kodów - dzięki temu będziecie mogli lepiej rozplanować tury. Pamiętajcie jednak, by we właściwej rozgrywce nie korzystać z oszustw!
Celem gracza jest przejście mapki w jak najmniejszej liczbie tur. Pamiętajcie, że finalna walka będzie rozgrywana z pomocą autowalki, ale można przekazać sędziemu zarys naszej taktyki. Dostępne będą dwa poziomy trudności na każdej mapce (200% i 130%) -- przejście trudniejszej daje lepszą klasyfikację. Za najlepszy wynik przyznawane jest 100 punktów, potem ilość stopniowo spada, aż do 10 punktów za miejsce 15 i dalsze. W przypadku remisu gracze dostają taką samą liczbę punktów.
Komplet zapisów ze swojej najlepszej rozgrywki należy przesyłać mailo: h3pahs09@gmail.com - pamiętajcie, by wysłać jeden mail, nie ma możliwości poprawiania wyniku po wysyłce!

Nie dzielimy się również taktykami na mapkę - to zaburzałoby rozgrywkę!

Turniej odbędzie się na platformie VCMI w wersji 1.3. Zapisów nie ma, każdy może dołączyć w trakcie trwania gry. Konieczne jest jedynie zarejestrowanie się w naszym wortalu albo być na Discordzie VCMI (koniecznie sprawdźcie tam kanał #multiplayer - obecna tam ankieta jest ważna dla turnieju).

Zapowiedź turnieju, omówienie i regulamin

Komentarze

Architectus
Dziękuję za uchwytną nowinę! Ze swojej strony mówiąc, cieszę się, że można też być zarejestrowanym w Jaskini, aby uczestniczyć w wydarzeniu.
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.

Forum

Osada

Śledź nas na

Czy wiesz, że...

Heroes 3: Trująca Chmura, zdolność Arcylisza, nie działa na nieumarłych, żywiołaki, golemy oraz gargulce.