W co zapakują nam ToE?
03 sierpnia 2007 / Heroes V / autor MiB
Na forum Celestial Heavens EvilP opublikował prawdopodobny "]wygląd pudełka w jakim wydane będzie ToE.
Na forum Celestial Heavens EvilP opublikował prawdopodobny "]wygląd pudełka w jakim wydane będzie ToE.
Heroes 3: Gargulców, golemów oraz żywiołaków nie da się wskrzesić.
Komentarze
Nikt jeszcze się nie wypowiedział. Napisz pierwszy komentarz!