Jaskinia Behemota

Jaskinia Behemota - pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic oraz fantasy

Turniej coraz bliżej

30 września 2006 / autor Geomanta Ururam Tururam

Jeszcze tylko do poniedziałku można zapisywać się do ruszającego we wtorek Turnieju Pojedynków. Regulamin turnieju dostępny jest w tym wątku na imperialnym Forum, zapisy przyjmuje przez system wiadomości prywatnych Jaskini Morthi, zaś osoby nieposiadające jeszcze konta jaskiniowego, a chcące wziąć udział, mogą rejestrować się tutaj.

Komentarze

Nikt jeszcze się nie wypowiedział. Napisz pierwszy komentarz!

Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.

Forum

Osada

Śledź nas na

Czy wiesz, że...

Heroes 3: W Forcie jednostki 1. poziomu ulepsza się za darmo, 2. poz. 75% taniej, 3. p. 50%, 4. p. 25%, a wyższe po normalnych kosztach.