Ogłaszam Święto!
11 września 2003 / autor Hetman jOjO
Dla uczczenia jednego z najdonioślejszych dni Imperium, ogłaszam Święto Osady.
Szczegóły w Dekrecie oraz w spodziewanym zarządzeniu Grododzierżcy
Dla uczczenia jednego z najdonioślejszych dni Imperium, ogłaszam Święto Osady.
Szczegóły w Dekrecie oraz w spodziewanym zarządzeniu Grododzierżcy
Heroes 3: Czar Ochrona Przed Ogniem zmniejsza obrażenia zadawane przez Tarczę Ognia.
Komentarze
Nikt jeszcze się nie wypowiedział. Napisz pierwszy komentarz!