Jaskinia Behemota

Jaskinia Behemota - pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic oraz fantasy

Pierwszy polski turniej w... Heroes 6?

01 stycznia 2023 / autor Włodarz Hellburn

Rok 2023 otwieramy dość niecodzienną nowiną. Mamy bardzo rzadką okazję zaprosić Was na Noworoczny Turniej Heroes VI organizowany przez youtubera SnikiTWH.

Liczba miejsc jest ograniczona - tylko 20 osób może wziąć udział. Ponadto, osoby chcące uczestniczyć w imprezie muszą uiścić wpisowe w wysokości 8zł (płatne przez PayPal/Tipply). Wydatek ten przełoży się na nagrody pieniężne - trzy pierwsze miejsca zostaną obdarowane kolejno: 200 / 70 / 30zł.

Rozgrywka będzie przebiegała dwuetapowo. Najpierw wylosowane zostaną cztery grupy, z których awansuje po dwóch najlepszych graczy. Dalsza część turnieju będzie przebiegać na dobrze znanych zasadach fazy pucharowej. Starcia toczyć się będą na scenariuszach: Lodowiec, Blizna Nelshama, Skłócone księstwa.

Zapisu na turniej można dokonać poprzez wypełnienie i przesłanie formularza google, przygotowanego przez organizatora. Zaznaczamy, że tylko zapisy, które zostaną poparte opłaceniem wpisowego będą dopuszczone do turnieju! W celach organizacyjnych i kontaktowych wymagane jest również konto na platformie Discord. Finalnie, każdy uczestnik musi zaakceptować regulamin turnieju.

Lista uczestników zostanie zamknięta 7 stycznia.

http://heroes.net.pl/uploaded/news-calendar/2023/turneijh6.png

Komentarze

Architectus
Niespodzianka dodająca optymizmu na początek roku!
ToWeRH3
Z chęcią bym się zapisał... jeśli mi ktoś pożyczy "szóstkę" i przeszkoli ;D
Mam nadzieję, że będą jakieś filmy na yt, z chęcią obejrzę. Tylko poproszę jakieś skrócone kilkuminutowe spoty, bo oglądanie kilkugodzinnej rozgrywki jest tylko dla pasjonatów.
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.

Forum

Osada

Śledź nas na

Czy wiesz, że...

Heroes 3: Pegaz na polu bitwy zwiększa koszt zaklęć przeciwnika o 2.