Jaskinia Behemota

Jaskinia Behemota - pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic oraz fantasy

Ognisko z Konwentowiczami roku XXIV ACC

19 marca 2022 / autor Architectus

Dwa poprzednie lata były kowentowo nadzwyczajne, a okoliczności spotkań uległy zmianie. Okazją ku wspólnemu sięganiu wspomnieniami po wcześniejsze Konwenty w Polanowicach obok Byczyny i perspektywicznej zadumie z Konwentem w Rogowie koło Brzezin będzie organizowany cykl wiosennych spotkań przy
Ognisku: dnia 2 kwietnia w godzinach 14:30 - 17:00 (sobotnie popołudnie); dnia 3 kwietnia w godzinach 10:30 - 13:00 (niedzielne przedpołudnie); dnia 4 kwietnia w godzinach 19:30 - 22:00 (poniedziałkowy wieczór).

Każdy Jaskiniowiec może przybyć na każde z tych spotkań i porozmawiać. Gdy komuś przypomni się jakaś treść dotycząca toczących się rozmów, to będzie mógł uzupełnić swoja wypowiedź na następnym spotkaniu, a potem w komentarzu pod nowiną.

W ramach przygotowań następuje pierwsze pytanie: Czy są jakieś słowa z gwary konwentowej, jakie warto, aby znalazły się w Starożytnej Bibliotece?

Stenogram ze spotkań pojawi się przy stoliku Podgrodzia - Oknie na Świat.

Jaskiniowcy, którzy byli w ubiegłym roku na Konwencie lub planują pojawić się w tym roku, i wezmą aktywny udział w wymianie zdań, zostaną zaszczyceni wystąpieniem w wątku fabularnym na następny Konwent.

Komentarze

Kastylia
Chałwa!
Architectus
Trafne spostrzeżenie z zawołaniem wartym omówienia, Kastylio. Dziękuję Ci za odpowiedź i pozdrawiam Cię!
Architectus
Temat dla Konwentowych Ognisk założony, wraz ze stenogramami z dwóch pierwszych części spotkania - http://imperium.heroes.net.pl/post/87681#p87681.
Architectus
Stenogram z trzeciej części spotkania - http://imperium.heroes.net.pl/post/87683#p87683
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.

Forum

Osada

Śledź nas na

Czy wiesz, że...

Heroes 3: Co tydzień liczba jednostek neutralnych na planszy zwiększa się o 10%.