Jaskinia Behemota

Jaskinia Behemota - pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic oraz fantasy

Dwoisty konkurs Osadniczy

13 września 2019 / Osada / autor Architectus

Wszem i wobec, ogłaszamy rok obchodów siedemnastu lat odkąd została zawieszona pierwsza wieść na Drzewie Nowin, który ma na celu udekorowanie Osady, by uczcić zwyczajową w naszych kręgach pełnoletniość. Dwoistość konkursu polega na wyróżnieniu dwóch Osadniczych lokacji jakimi są Misterne Rękopisy oraz Mistyczne Obrazy.
Aby wziąć udział w konkursie zastanówcie się nad własnymi odczuciami dotyczącymi części literacko-graficznych Osady. Mogą to być skojarzenia bądź wspomnienia związane z interakcją z twórczością Osadników. Następnie wybierzcie sposób ich zaprezentowania. Dla przykładu, może to być: wiersz taki jak haiku lub opowiadanie - odpowiednio do zamieszczenia w budynku Misternych Rękopisów; albo fotografia, malunek lub zdjęcie rękodzieła w postaci rzeźby - dla galerii w Mistycznych Obrazów.

Prace, które chcecie, aby brały udział w zabawie oznaczcie dopisując w nawiasie na końcu ich tytułów sformułowanie "Konkurs Osadniczy". Ilość zgłoszeń jednego Jaskiniowca jest dowolna - niech wyobraźnia Was poniesie. Na zamieszczanie prac macie kwartał - zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 13. grudnia.
Spośród zgłoszonych prac wyłonimy te, które swą magią uświetniły Osadę, a ich autorów uhonorujemy książkami polskich autorów fantastycznych. Ogłoszenie nagrodzonych wyłonimy w trakcie Wigilii Jaskiniowej, która będzie miała miejsce w czasie krótko poprzedzającym tegoroczną Gwiazdkę. Do dzieła!

Komentarze

Nikt jeszcze się nie wypowiedział. Napisz pierwszy komentarz!

Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.

Forum

Osada

Śledź nas na

Czy wiesz, że...

Heroes 3: Jeden archanioł wskrzesza do 100 punktów życia.