Jaskinia Behemota

Jaskinia Behemota - pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic oraz fantasy

Sylvan vs. Forteca - znamy zwycięzcę!

12 września 2014 / Heroes VII / autor Silveres

Przez niemalże miesiąc mogliśmy być świadkami pojedynku między dwiema, starożytnym rasami Ashanu. Niestety w najnowszej odsłonie serii Heroes miejsce było tylko dla jednej z nich. Elfy stanęły w szranki przeciwko krasnoludom i - choć obie rasy znalazły swych sympatyków i zagorzałych obrońców - znamy już zwycięzcę, którym okazał się... Sylvan.

http://i.imgur.com/ifvHm4v.jpg

Od początku pojedynku elfie miasto zjednało sobie więcej miłośników niż krasnale. Przewaga była zauważalna i - choć zwolennicy drugiej frakcji nie tracili nadziei - ostatecznie zdecydowała o końcowym wyniku.

Burzliwych dyskusji nie brakowało, ani w komentarzach Rady Cieni, ani w naszym Jaskiniowym dziale poświęconym Heroes VII. Najczęściej powtarzającym się argumentem na korzyść elfów była tradycja. Gracze nie wyobrażali sobie siódmej części Heroes bez długouchej rasy.

Ostateczny wynik wyniósł 66% dla elfów oraz 34% za krasnoludami - całkiem zbliżony do tego, jaki osiągnięto w Jaskini. Jednak u nas krasnoludom poszło nieco lepiej, bo zdobyły aż 41%.

Aktualnie Ubisoft za pośrednictwem Rady Cieni po raz drugi pozwolił nam wpłynąć na strukturę gry. Nim przejdziemy do głosowania nad szóstą, ostatnią frakcją, która znajdzie się w grze, trzeba zdecydować jaką drogą rozwoju podążą elfy.

Komentarze

Nikt jeszcze się nie wypowiedział. Napisz pierwszy komentarz!

Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.

Forum

Osada

Śledź nas na

Czy wiesz, że...

Heroes 3: Takie same artefakty zwiększające życie jednostek nie kumulują się.