Jaskinia Behemota

Jaskinia Behemota - pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic oraz fantasy

15-lecie przy Ognisku!

15 września 2013 / Jaskinia Behemota / autor Sanctum

Księżyc wesoło srebrzył się już nad Osadą, kiedy z pomieszczeń Kroniki Imperialnej wychynęła zakapturzona postać. Osobnik raczej niskiego wzrostu, melancholijnym tempem kierował się w stronę Drzewa Nowin, trzymając rulon pergaminu opatrzonego imperialnymi pieczęciami. Gdy tylko przybił pismo, ruszył w stronę ogniska.

Nie chodziło mu chyba jednak o to, by się ogrzać. Zupełnie ignorując zdziwienie kilku kotów, imbryczków, dywanów etc., zaczął grzebać w krzakach, mierzył ławki i sprawdzał zgromadzone opodal zapasy chrustu. Nie wydając z siebie żadnego słowa poza przeciągłym - Ekhhhh... - odszedł w stronę budynku Kroniki. I niby wszystko było po staremu - księżyc wciąż świecił na niebie, ognisko wciąż pozwalało ogrzać zmarzłe po deszczowym dniu kości, a z Oberży wciąż dobywał się wesoły śpiew Oberżysty. Nie wiedzieć jednak skąd tu i ówdzie pojawiły się charakterystyczne czerwono-czarne flagi...

Drodzy Jaskiniowcy! Za nieco ponad tydzień JB będzie obchodziła kolejny, tym razem okrągły, jubileusz istnienia. Wszystko to, co na co patrzycie wchodząc na adres Jaskini, zaczęło się piętnaście lat temu! Mamy wspaniały powód do świętowania!

Stąd w imieniu Kronikarza Architectusa i w swoim oczywiście też, zapraszam Was by spędzić ten czas wspólnie, przy osadowym Ognisku. Spotkajmy się zatem na III Ognisku z Bohaterami JB 25. września o godz. 20.00! Wysyłajcie gońców i przesyłajcie tę wiadomość dalej!

Kto przybędzie - zapraszam do pozostawienia komentarza!

Komentarze

Silveres
Zapewne się pojawię.
Bychu
Przybyłem, zobaczyłem, skomentowałem.
Pewnie będę.
Dagon
pracuję... :(
Vandergahast
To bądź z pracy :]
Sanctum
:-)
Nuk
Postaram się pojawić.
Drakeburns
Będę, trzeba kilka rzeczy zapowiedzieć.
Mateusz
Ja tez się zapewne zjawię.
Tarnoob
Chałwa! Oby wyszło hucznie.
Fundin
No normalnie, że będę ;)
Sanctum
Spotkanie poprowadzi Tullusion :-)
Ilness
I ja, choć na sekundkę, się pojawiłem :)
Sanctum
Czy jest ktokolwiek, kto dysponuje zapisem Ogniska?
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.

Forum

Osada

Śledź nas na

Czy wiesz, że...

Heroes 3: Klon Archanioła może jednorazowo użyć wskrzeszenia, nawet wtedy, gdy klonowany Archanioł już go użył. Jednostki wskrzeszone nie znikają po bitwie.