Jaskinia Behemota

Jaskinia Behemota - pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic oraz fantasy

Muzyki nigdy dość...

08 czerwca 2011 / autor As Gier Irhak

Bohater przechadzał się ulicami miasta. Jak zwykle ostatnimi czasy brakowało już potworów, które mógłby zabić i zarobić na życie. Panował pokój między rasami. Taka cisza przed burzą. W końcu TO się stało. Zapowiedź burzy. Zaczepił go pewien spity bard i zaczął grać melodię. Kiedy skończył po prostu zniknął, rozpłynął się w powietrzu, a bohater płakał. Wytarł łzy ręką i spojrzał na nią. Była zakrwawiona. Płakał krwawymi łzami!

Kolejna niespodzianka Ubisoftu na fejsbukowym profilu. Wypuścili główny motyw nadchodzącej 6. części Heroes. W zamian za 300 "Lubię to!" możemy cieszyć się teraz tym utworem na własnym komputerze. Dodatkowo na brytyjskiej oficjalnej stronie podano również, że gra ukaże się 8 września, czyli równo za 3 miesiące!

Komentarze

Irhak
Swoją drogą, jak zacząłem słuchać, to przypomniały mi się 3 seriale nie związane w żaden sposób z Heroesami... Wiedźmin, Stargate SG-1 i Stargate Atlantis... ciekawe dlaczego? ;P
Alchemik
Heh, a ja byłem pewien, że słucham kolejnej, ciekawej przeróbki z poprzednich części, ponieważ wstęp utworu jest tłem Akademii z H4, acz wyśpiewanym mezzosopranem w tempie largo. Całość - podoba mi się i ogólnie jestem bardzo pozytywnie nastawiony do wkładu (pracy) duetu King & Romero w następną odsłonę.
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.

Forum

Osada

Śledź nas na

Czy wiesz, że...

Heroes 3: Ujemne szczęście nie ma żadnego wpływu na jednostkę.