Jaskinia Behemota

Jaskinia Behemota - pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic oraz fantasy

Konwent 2011

22 lutego 2011 / autor Mistrz Islington

O zebraniu dotyczącym przyszłych losów dorocznych spotkań Imperium oraz jego sojuszników plotki krążyły od dawien dawna. Niektórzy Jaskiniowcy wspominali o ustaleniach dokonujących się na mniej i bardziej oficjalnych spotkaniach części mieszkańców, inni wprost dopytywali, kiedy będzie ogłoszony oficjalny werdykt Wysokiej Rady. Kiedy zatem na murach stolicy zawisły informacje o planowanym zebraniu, nie dziw, że wszyscy stawili się tłumnie. Część mieszkańców nawet czekała już na wiele godzin przed rozpoczęciem spotkania.

Kiedy wreszcie wrota sali otworzyły się, wchodzących przywitały rozrzucone po całym pomieszczeniu partytury oraz uniesione głosy zza stołu stojącego na przeciwległym krańcu miejsca spotkania. Prawdziwym jednak zaskoczeniem stali się organizatorzy spotkania. Oprócz bowiem bliżej nieokreślonego kształtu buzującego Żywiołaka Piwa, odzianego w ozdobne szaty Mistrza Islingtona, uroczyście ubranego Admirała Tarbanda i spozierającego zza okularów Codhringera, za stołem siedziały jeszcze dwie postaci. Jedną był nalewający herbatę z olbrzymiego imbryka elf, znany skądinąd jako dydygent Przeklętej Orkiestry Field oraz rezydujący na kresach Imperium mag-akolita Tarnum z kielichem dymiącego trunku bliżej nieokreślonej proweniencji.

Mistrz Islington spojrzał na zebranych, po czym powstał, z pytaniem:
- Już? Wszyscy? Wspaniale. Czas, byście poznali odpowiedzi na wszystkie wasze pytania.

W związku z rozwiązaniem dotychczasowego Komitetu Organizacyjnego Konwentu, postanowiliśmy, po długich obradach mianować następców tego zaszczytnego grona. Field i Tarnum, świadomi rangi wydarzenia,oraz powierzonej im odpowiedzialności podjęli się organizacji naszych przyszłych Konwentów.

Wszelkie decyzje dotyczące tegorocznego Konwentu (jak i składu Komitetu) będą podejmowane przez nich. Poprzedni Komitet przekazuje im nie tylko kontakty, ale również i pełne poparcie, stąd naszą ostatnią wolą jest, aby każdy traktował ich tak samo jak poprzednich organizatorów. Ich celem i marzeniem jest, by kontynuować piękną i długą tradycje spotkań fanów serii Heroes of Might and Magic.

Jednocześnie informujemy, że Tarband będzie wspierał KOK ze strony Stowarzyszenia Miłośników Fantasy.

Organizacja takiego wydarzenia jak Konwent to przede wszystkim odpowiedzialność, stąd też prośba o wszelkie wsparcie, nawet w najdrobniejszych sprawach dla naszych nowych organizatorów.
Każdy chętny do przyczynienia się, choćby w najmniejszym stopniu do organizacji tego wydarzenia proszony jest o kontakt z nowymi organizatorami.

Kiedyś nikt nie pomyślałby nawet o tym, że Codhringer, Vandergahast, Tarband, Morgraf i Islington mogliby się tego podjąć. Za to, że jednak to zrobiliśmy i wszystkim nam się udało, bardzo serdecznie dziękuje.

Ze strony KOK

Mistrz Islington

Komentarze

Faramir
powodzenia dla Tarnuma i Fielda!
MiB
Zatem powodzenia :-)
Dagon
dacie radę! :)
Nebirios
Niech moc, będzie z wami:D.
Kastylia
Ano, powodzenia :)
I bardzo miło usłyszeć wreszcie jakieś konkretne info, pozytywnym akcentem mi się dzisiaj dzień zaczął :)
Kameliasz
Byle do sierpnia :)
Ingham
Dacie radę :)
Vandergahast
A ja pomogę wam na czepialstwo reagować :D
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.

Forum

Osada

Śledź nas na

Czy wiesz, że...

Heroes 3: Magiczne Lustro nie odbija czarów rzucanych przez Czarodziejskie Smoki.