Jaskinia Behemota

Jaskinia Behemota - pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic oraz fantasy

Kolejne Q&A...

09 lutego 2011 / autor Imbryczkolot Field

Niestety, z filmiku nie da się dowiedzieć wiele nowych rzeczy: zaprezentowano tylko wierzchowce, na których będą się poruszać bohaterowie (oczywiście z pominięciem piątej frakcji), żeńską wersję bohatera mocy w Przystani i rzucono informację o tym, że pojawią się znane z HV imiona...

...no i fani lingwistyki mogą posłuchać, jak Francuzi wymawiają imiona bohaterów ;)

Komentarze

Dagon
Ledwo się zacząłem przyzwyczajać do akcentu tego gościa, a już koniec filmiku...
Field
...wyobraź sobie, co ja miałem, jak wróciliśmy średnio trzeźwi do hotelu, a ten do mnie po angielsku... ;)
Dagon
A tak swoją drogą to ileż można razy wałkować to samo i nazywać jeden temat newsem - toż to jakiś absurd. Nie wiem jak reszcie, ale dla mnie wiedza o wierzchowcach poszczególnych frakcji nie jest jakoś specjalnie istotna - tym bardziej że WSZYSTKIE można już było zobaczyć na screenach. Każdy - wcale nie spostrzegawczy - człowiek widzi na opublikowanym raptem w zeszłym tyg. screenie na czym siedzi nekromanta. Ale pewnie! Poświęcmy temu faktowi połowę filmiku i nazwijmy to newsem...

Przecież nie można tego inaczej nazwać niż robieniem z ludzi półgówków.

Tak więc rodzi się pytanie: Czy to już jest ten tak wielce oczekiwany filmik Q&A, w którym tak wiele miało być ujawnione? Bo jeśli tak to mogli sobie głowy nie zawracać.
Tak ogólnie dodam jeszcze, że:
Fabuła kampanii to chyba jedyny element, który mógłby zostać w tajemnicy żeby było przyjemnie przechodzić bez spoilerów, ale "oni" usilnie faszerują każdy news właśnie kampanią zamiast ujawnić jakiś konkret typu drzewka rozwoju.
Douger
Nie czytaj, nie oglądaj. Kup grę i przechodź z satysfakcją.
Taro
Nie wiem czy dobrze usłyszałem, ale - czy wymieniając bohaterów nie wspomniał lorda Kilburna? Jeżeli tak to ładna wtopa - bo ów pan zginął w MM6.

Ogólnie to mogliby już przestać dawać artworki albo mało znaczące informacje. Byłoby lepiej aby prace nad H6 były objęte tajemnicą, bo robi się fanom smaczek, a nie podaje nic konkretnego.
Fentrir
@Taro: Ale wszystkie nowe gry z serii, tworzone przez $oft: Ubi rozgrywają się w CAŁKOWICIE nowym uniwersum, nie związanym w jakikolwiek sposób z grami od NWC. Tak więc Lord Kilburn albo będzie tam całkowicie inna postacią, lub będzie to po prostu nawiązanie do starego świata, takie mrugnięcie okiem do starych wyjadaczy tak jak przypadku wspominania Craga Hacka, czy Solymra w Heroes V.
Tak więc, wszystko jest w porządku, nikt błędu nie popełnił. To będzie tylko nawiązanie, ciekawostka, dla starych fanów ;)
Nicolai
Soft: Ubi zaczyna mnie śmieszyć ze swoją strategią marketingową. Dają bełkoczącego gościa tylko po to, by pokazał szkice wierzchowców. Następne nagranie nie wiadomo kiedy. W takim tempie konkrety zaczną podawać miesiąc po premierze.
PS. Język angielski z francuski akcentem jest koszmarny.
Douger
Tak jak z polskim.
Field
@Douger +1

Czepiacie się - macie już wersję z napisami. I bez przesady. Podejrzewam, że teraz są w kropce, bo ujawnili część info zbyt szybko i teraz muszą odczekać, aż puszczą coś więcej.
Douger
Wg niektórych nadal ujawnili zbyt mało.
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.

Forum

Osada

Śledź nas na

Czy wiesz, że...

Heroes 3: Takie same artefakty zwiększające życie jednostek nie kumulują się.