Jaskinia Behemota

Jaskinia Behemota - pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic oraz fantasy

Raport Podskarbiego

05 listopada 2008 / Jaskinia Behemota / autor MiB

Dzień zmierzał ku końcowi. MiB wracał właśnie z Akademii Wojennej gdy na swej drodze ujrzał Podskarbiego. Byl to sędziwy mężczyzna, niski, szczupły, z resztkami siwych włosów zdobiących jego skroń. W kościstych palcach trzymał zwój, który podał diabłu, następnie ukłonił się i odszedł. Piekielnik spojrzał na rzędy równiutko wypisanych liczb, ale gdyby musiał czytać tekst napisany w suahili zrozumiałby pewnie równie niewiele. Wiedział o tym i Podskarbi, który w służbie Imperatora spędził wiele lat, dlatego na odwrocie dokumentu przygotował krótkie podsumowanie swoich wyliczeń...

Jakiś czas temu organizowaliśmy zbiórkę, której celem nadrzędnym było wykupienie hostingu dla Jaskini. Wynik przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, dlatego postanowiliśmy rozdysponować zebranę kwotę nie tylko na serwer. Poniżej przedstawiam aktualny stan posiadania Jaskini wraz w ogólnym podsumowanie wydatków:

1000zł przeznaczyliśmy na Konwent, 100zł na domenę, kolejne 100zł kosztowały nagrody książkowe (nadal czekają na rozdysponowanie), hosting to wydatek niecałych 400zł (niski kurs dolara). W tym momencie w kasie znajduje się 680zł.

Jak widać nie jest źle, a wręcz przeciwnie- jest bardzo dobrze. Z dużym prawdopodobieństwem mogę powiedzieć, że byt Jaskini jest zapewniony na najbliższe 4 lata.

A to wszystko dzięki Wam! Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w zbiórce. Bez Waszej pomocy dziś mogłoby nas tutaj nie być!

W zestawieniu nie są podane dokładne kwoty, gdyż w tym momencie nie mam dostępu do konta zbiórkowego, ale w każdej chwili takie dane mogę uzyskać.

Komentarze

Invictus
Pisze się suahili :).
Grenadier
Domena heroes.net.pl 91,50 sztuk złota. Opłacona z początkiem listopada.
MiB
@Invictus: ooops - dzięki ;)
@Gren: Arvi wspominała o okrągłej kwocie 100zł, dzięki za sprecyzowanie :)

Pozdrawiam
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.

Forum

Osada

Śledź nas na

Czy wiesz, że...

Heroes 3: Takie same artefakty zwiększające życie jednostek nie kumulują się.