Jaskinia Behemota

Jaskinia Behemota - pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic oraz fantasy

Garść nowin o ToE

06 czerwca 2007 / Heroes V / autor Tristan

Co jakiś czas w sieci pojawiają się informacje o drugim dodatku do heroes V - Tribes of East.
Jedna z takich wieści niesie, że Szamani (rodzaj wiedźm) będą mogli rzucać slow oraz haste, a także poświęcać gobliny aby odzyskać swoją manę. Jednakże rasa ta nie jest zorientowana na magię, lecz na siłę i aby konfrontacje z magami nie były z góry skazane na porażkę, twórcy wyposażyli Orki w potężną umiejętność. Otóż raza to potrafi obniżać w czasie bitwy Spell Power u przeciwnika, o pewną wartość procentową.

Inna z plotek sugeruje, że w Nivalu odbyła się dyskusja nad tym tają jednostką siódmego poziomu winna dysponować nowa rasa. Niestety Cyklopy wygrały w Behemotami.

Kolejna informacja rzuca nieco światła na alternatywne ulepszenia jednostek - nowość w ToE. Otóż w grze będzie można w każdej chwili wybrać które ulepszenie jednostki chcemy zakupić (standardowe, czy alternatywne). Część alternatywnych jednostek będzie skuteczniejsza w walce z neutralnymi stworzeniami, część sprawdzi się w potyczce z herosem.

Ostatnia nowina dotyczy Niewidzialności - specjalnej zdolności Stalkera (alternatywa dla Assassin). Umiejętność ta pozwala jednostce pozostać niewidzialną dla wroga na 3 tury.

Komentarze

Nikt jeszcze się nie wypowiedział. Napisz pierwszy komentarz!

Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.

Forum

Osada

Śledź nas na

Czy wiesz, że...

Heroes 3: W sakwie mieszczą się maksymalnie 64 artefakty.