Jaskinia Behemota

Jaskinia Behemota - pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic oraz fantasy

Apel

30 stycznia 2006 / Jaskinia Behemota / autor Crazy

Każdy z Was, czytających to, zauważył już chyba kryzys, który ogarnia Jaskinię od dłuższego czasu. Technicy pracują w pocie czoła, przywracając kolejne serwisy do życia... Jednak czy aby na pewno do życia?

Naszą piękną niegdyś Jaskinię można porównać w tej chwili do pustych murów wielkiej biblioteki, która z powodu pożaru straciła całą swoją zawartość - same ściany zostały w dużej części odnowione przez Kowali, jednak przeniesienie ksiąg i zwojów z powrotem do biblioteki wychodzi poza ich możliwości.

Jaskinia podczas przeprowadzek z jednego serwera na drugi utraciła dużo mechanizmów, wiele grafik oraz olbrzymią ilość materiałów o Heroes of Might and Magic. Wiele straciliśmy ze względu na niemożliwość dodawania na bierząco informacji o piątej odsłonie tej gry.

Czy chcemy z Jaskini, niegdyś tętniącą nowościami, zrobić kolejny martwy wortal? Ja nie chcę, jednak to za mało, potrzeba Waszej pomocy.

Dlatego zwracam się z prośbą do wszystkich - czy to do osób gotowych wyszukiwać nowości, czy to chętnych pisać nowe artykuły dla starych serwisów, czy też do grafików komputerowych - pomóżcie!

Nie mogę obiecywać nic poza wdzęcznością Jaskiniowców i wszystkich internautów, którzy w przyszłości odwiedzą Jaskinię pełną informacji.

Zapewniam, że każda osoba chcąca pomóc w jakikolwiek sposób będzie mile widziana. Jeżeli jesteś chętny – więcej informacji znajdziesz na Tymczasowym Forum Jaskinii Behemota.

Komentarze

Nikt jeszcze się nie wypowiedział. Napisz pierwszy komentarz!

Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.

Forum

Osada

Śledź nas na

Czy wiesz, że...

Heroes 3: Artefakty zwiększające Sokoli Wzrok nic nam nie dają, gdy nie posiadamy wspomnianej umiejętności.