Jaskinia Behemota

Jaskinia Behemota - pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic oraz fantasy

Dziś zakończenie 5 sezonu PAH3

09 lipca 2003 / autor Arbiter Mr.Pool...

Wyniki z mapki miesiąca m2 wyłoniły kolejnego, już 4 Mistrza sezony Pucharu Areny Heroes 3.
Po bardzo zaciętej i dramatycznej walce, szczególnie w ostatnich trzech scenariuszach przewagą zaledwie 5 pkt. zwycięzcą 5 Sezony został Mistrz Qter.W ośmiu scenariuszach zgromadził on aż 383 pkt. Na drugim miejscu z 378 pkt. uplasował się wielki wojownik Flash, zaś obrońca tytułu Thant tym razem był trzeci, gromadząc na swoim koncie 359 pkt.
I dla nich Fan Fary !!!
Ja ze swej strony chciałem podziękować wszystkim graczom, za udział w Pucharze, za uczciwą i mocną rywalizację do której przystąpiło aż 33 zawodników.
Wszystkim Gratuluje uzyskanych wyników i życzę kolejnych sukcesów w następnym 6 Sezonie PAH3, który rozpocznie się we wrześniu.
Natomiast teraz chciałbym zachęcić wszystkich do wyjazdu na kolonie, obozy, wczasy i życzyć dużo słońca oraz miłego wypoczynku.