Jaskinia Behemota

Jaskinia Behemota - pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic oraz fantasy

Kolejny konkurs z nagrodami w Jaskini!

24 lutego 2018 / Jaskinia Behemota / autor Włodarz Hellburn

Ponownie każdy z naszych sympatyków ma okazję się wykazać inwencją twórczą! Na naszym profilu facebookowym ruszył kolejny konkurs z nagrodami. Aby wziąć w nim udział należy odpowiedzieć na niniejsze pytanie, związane ze znanym, anulowanym zamkiem Forge:

Jaki efekt (pomijając zwiększenie przyrostu i dochodów) mogła mieć Cewka Tesli - graal w mieście Forge?

Swoje odpowiedzi należy wpisywać w komentarzu pod postem na Facebooku, do 28 lutego. Znajdziecie tam również resztę szczegółów dotyczących konkursu.

Dziękujemy naszemu partnerowi GOG.com za przekazanie nagród na konkurs. Przypominamy, że na ich stronie znajdziecie także gry z serii Heroes of Might and Magic!

http://heroes.net.pl/uploaded/news-calendar/2018/konkurs_forge.jpg

Komentarze

kadixuboge
Podaliście link do starej wersji serwisu o Forge, nowy (bez końcówki ".html" w adresie) jest trochę bardziej rozbudowany w informacje i grafiki oraz już nie straszy archaicznym wyglądem.

Szkoda, że to kolejny konkurs tylko dla fejsbukowiczów, ale domyślam się, że to narzuca fundator nagród. Pomysł na pytanie jest jednak na plus i jestem ciekaw odpowiedzi. Nawet z ciekawości sprawdziłem, jak rozwiązano to w mieście dla VCMI, ale niestety, pewnie z przyczyn technicznych, nie dano tam Graalowi specjalnej zdolności poza standardowym zwiększeniem przyrostu i złota.
Hellburn
Link poprawiony, dzięki za wskazanie błędu. :)
Co do konkursu - może kolejny nie będzie na wyłączność dla Facebooka? :)
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.

Forum

Osada

Śledź nas na

Czy wiesz, że...

Heroes 3: Jeden archanioł wskrzesza do 100 punktów życia.