Jaskinia Behemota

Jaskinia Behemota - pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic oraz fantasy

Drugi etap Konqrsu

20 września 2015 / Osada / autor Silveres

W budynku Kroniki Imperialnej - tymczasowo okupowanym przez Zarząd Konqrsu Zajawkowego - światło paliło się jeszcze długo po tym, jak reszta Thomeheb dawno zapadła w sen. To Tabris i Silveres dzielnie przekopywali się przez kolejne nadesłane arkusze pełne propozycji zajawek. Ten pierwszy z nosem w indeksie już istniejących, natomiast drugi palcem ubabranym we fioletowej farbie oznaczał niezgodne z regulaminem.
- O. Ta jest naprawdę dobra - przerwał ciszę elf - Sam bym zagłosował. Słuchaj tego...
Kot nigdy nie dowiedział się na którą zajawkę chciał zagłosować Silveres, gdyż pierwsze promienie wschodzącego słońca wpadające przez okno przypomniały im, że już czas...

Drugi etap II Konqrsu Zajawkowego właśnie wystartował. Tym razem Jaskiniowcy będą wybierać spośród swoich własnych propozycji te, które na stałe zimą znajdą się przy Ognisku. Konqrs trwa do 01.10.2015, godz. 23:59.

Korzystając z okazji chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy zgłosili swoje propozycje. Równie mocno chcę zachęcić do głosowania, bo naprawdę warto. Moim zdaniem nadesłane przez Was zajawki są naprawdę godne uwagi i z przyjemnością zobaczę je przy Ognisku. :)

- w pierwszym etapie wzięło udział 16 osób;
- nadesłano 294 propozycji;
- jedynie 22 zajawki nie znalazły się w drugim etapie;

Dziękuję.

Komentarze

Laxx
Proszę :D
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.

Forum

Osada

Śledź nas na

Czy wiesz, że...

Heroes 1: Zaklęcie Zniszczenie nieumarłych eliminuje cały ich oddział, bez względu na liczebność.