Jaskinia Behemota

Jaskinia Behemota - pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic oraz fantasy

Wymyśl nazwę dla fanowskiej frakcji! - szybki konkurs

18 sierpnia 2015 / Heroes VII / autor Silveres

Jak już wcześniej pisaliśmy, zbliża się dwudziestolecie serii Heroes. Z tej okazji do Krakowa wielkimi krokami i w butach ze złotymi wykończeniami nadchodzą Might & Magic Days (04.09-05.09). Pewnie sporo miłośników serii chciałoby zdobyć bilety na to niepowtarzalne wydarzenie, więc mamy przyjemność poinformować Was o kolejnej możliwości i, co za tym idzie, kolejnym konkursie.

http://pijarukoksu.pl/wp-content/uploads/2015/08/heroes-jednostki.png

Trzy wejściówki są do wygrania w konkursie organizowanym przez blog Pijaru Koksu. Co należy zrobić? Wymyślić nazwę dla frakcji stworzonej i opisanej przez autora wspomnianego bloga, a następnie wypisać ją w komentarzu pod załączonym wyżej wpisem. Tylko tyle i aż tyle - jak sam pisze.

Jednak należy się śpieszyć! Ze względu na dopiero co zakończony XII Konwent Jaskini Behemota i związanymi z nim wydarzeniami, dopiero teraz mamy możliwość przedstawienia Wam tego konkursu. Zakończy się on dziś (18.08) o północy! Życzymy wszystkim szybkiego przypływu weny! :)

Komentarze

Wilczek
Ten konkurs mnie zabił a ten zamek dobił
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.

Forum

Osada

Śledź nas na

Czy wiesz, że...

Heroes 3: Klon Archanioła może jednorazowo użyć wskrzeszenia, nawet wtedy, gdy klonowany Archanioł już go użył. Jednostki wskrzeszone nie znikają po bitwie.

Urodziny

Aktualnie nikt nie obchodzi urodzin.

Rocznice rejestracji

Dziś nikt nie świętuje rocznicy rejestracji.