Jaskinia Behemota

Jaskinia Behemota - pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic oraz fantasy

Edycja zimowa Szczerbatej Szczęki

01 marca 2015 / Osada / autor Silveres

Bezzębny Imperator siedział zamyślony na swym tronie, otoczony jedynie przez najwierniejsze sługi - wszystkie inne stworzenia już dawno temu zostały pozbawione życia z Jego rozkazu. Najstraszniejsze i najpotężniejsze istoty całego świata każdego dnia ściągały przed Jego oblicze, by oddać mu pokłon i przysięgnąć wierność. Wszechobecna śmierć i groza...
- Tu jesteś! - Silveres przy pomocy magii rozświetlił kanciapkę, w której chowała się Szczerbata Szczęka. - Nie mamy czasu na twoje knucia i zabawy, znowu jesteś potrzebna.
- *bliżej nieokreślony dźwięk ciamkania*
- Dobrze, dobrze. Później podbijesz świat, zgoda?

Wraz z nastaniem Księżyca Pierwszych Kwiatów ruszyła zimowa edycja Szczerbatej Szczęki. Wzorem ubiegłych konkursów, wybieramy trzy najlepsze teksty spośród dziewiętnastu. Co się jednak zmieniło? Tym razem pozycje zostały wybrane przez złożoną z trzech osób Komisję (dlatego autor tego newsa nie przyjmuje do wiadomości żadnych skarg i zażaleń, przed wysłaniem takich skonsultuj się z lekarzem bądź farmaceutą).

Tymczasem ruszyła już zbiórka tekstów do następnego wydania Waszej ukochanej SzSz. Wspomniane można wysyłać na adres mailowy (szczerbata@heroes.net.pl), bądź prywatną wiadomością.

Komentarze

Nikt jeszcze się nie wypowiedział. Napisz pierwszy komentarz!

Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.

Forum

Osada

Śledź nas na

Czy wiesz, że...

Heroes 2: Jednostki dwupolowe nie mogą przesunąć się o jedno pole do przodu.

Urodziny

Aktualnie nikt nie obchodzi urodzin.

Rocznice rejestracji

Dziś nikt nie świętuje rocznicy rejestracji.