Jaskinia Behemota

Jaskinia Behemota - pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic oraz fantasy

Edycja zimowa Szczerbatej Szczęki

01 marca 2015 / Osada / autor Silveres

Bezzębny Imperator siedział zamyślony na swym tronie, otoczony jedynie przez najwierniejsze sługi - wszystkie inne stworzenia już dawno temu zostały pozbawione życia z Jego rozkazu. Najstraszniejsze i najpotężniejsze istoty całego świata każdego dnia ściągały przed Jego oblicze, by oddać mu pokłon i przysięgnąć wierność. Wszechobecna śmierć i groza...
- Tu jesteś! - Silveres przy pomocy magii rozświetlił kanciapkę, w której chowała się Szczerbata Szczęka. - Nie mamy czasu na twoje knucia i zabawy, znowu jesteś potrzebna.
- *bliżej nieokreślony dźwięk ciamkania*
- Dobrze, dobrze. Później podbijesz świat, zgoda?

Wraz z nastaniem Księżyca Pierwszych Kwiatów ruszyła zimowa edycja Szczerbatej Szczęki. Wzorem ubiegłych konkursów, wybieramy trzy najlepsze teksty spośród dziewiętnastu. Co się jednak zmieniło? Tym razem pozycje zostały wybrane przez złożoną z trzech osób Komisję (dlatego autor tego newsa nie przyjmuje do wiadomości żadnych skarg i zażaleń, przed wysłaniem takich skonsultuj się z lekarzem bądź farmaceutą).

Tymczasem ruszyła już zbiórka tekstów do następnego wydania Waszej ukochanej SzSz. Wspomniane można wysyłać na adres mailowy (szczerbata@heroes.net.pl), bądź prywatną wiadomością.

Komentarze

Nikt jeszcze się nie wypowiedział. Napisz pierwszy komentarz!

Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.

Forum

Osada

Śledź nas na

Czy wiesz, że...

Heroes 3: Klon Archanioła może jednorazowo użyć wskrzeszenia, nawet wtedy, gdy klonowany Archanioł już go użył. Jednostki wskrzeszone nie znikają po bitwie.

Urodziny

Aktualnie nikt nie obchodzi urodzin.

Rocznice rejestracji

Dziś nikt nie świętuje rocznicy rejestracji.