Jaskinia Behemota

Jaskinia Behemota - pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic oraz fantasy

Areny bez tajemnic!

28 września 2014 / Jaskinia Behemota / autor Włodarz Hellburn

Nie wiesz co to "Arena"? A może chciałaś/eś wziąć udział w turniejach, ale zasady aren wydawały Ci się skomplikowane? Czy marzysz o sławie i laurach? ... a może po prostu cenisz sobie szybką rozgrywkę?

Jeżeli na którekolwiek z powyższych pytań Twoja odpowiedź brzmiała "Tak" - mamy coś stworzone wyłącznie z myślą o Tobie!

Poniżej prezentujemy filmy instruktażowe:

Arena Konwentowa 2.4 dla Heroes III

Arena Heroes V

Jednocześnie - korzystając z okazji - chcemy zaznaczyć, że zapowiadana rok temu reaktywacja Areny Wojowników wciąż gości na naszej liście TODO, ale realizacja tego punktu przesuwa się w czasie ze względów czysto technicznych. Nie porzuciliśmy tego pomysłu i nadal zamierzamy wspierać rozgrywki online w Heroes, czego dowodem są choćby powyższe wideo-instrukcje.

Po publikacji Areny Wojowników, poradniki te zostaną zamieszczone w odpowiednim dziale. Na pewno powstanie również film traktujący o Arenie Konwentowej Heroes II - polecamy więc śledzenie nowości na naszym kanale YouTube. Stay tuned, folks :).

Komentarze

Vandergahast
Tak czy siak, Chwała! :]
Thanathos
Kawał dobrej roboty - przystępnie, konkrety bez owijania w bawełnę oraz przejrzyście. Cóż chcieć więcej? :)
Architectus
Bardzo cieszy mnie to, że gruntownie i w jasny sposób omówiliście zasady rozgrywki. Trzymam kciuki za film o arenie z H2!
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.

Forum

Osada

Śledź nas na

Czy wiesz, że...

Heroes 4: Dżin posiada aż 24 punkty magii.