Jaskinia Behemota

Jaskinia Behemota - pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic oraz fantasy

Armia Światła - część pierwsza

22 września 2014 / Heroes VII / autor Silveres

- Witajcie ponownie, przyjaciele! Czcigodny Szef Wywiadu poprosił mnie dziś, bym przekazał Wam nieco informacji na temat armii Świętego Imperium. Jest kilka rzeczy, które musicie wiedzieć o żołnierzach i bestiach ich wspomagających - to oni stanowią serce imperialnych sił zbrojnych. Nie chcę jednak zanudzać Was długimi wywodami na ten temat, pozwólcie więc, że użyję telepatii, by znacznie lepiej wszystko zobrazować. Podejrzewam, że w ten sposób zrozumiecie znacznie więcej, aniżeli słuchając bajdurzeń starego człowieka... - tymi słowy Kaspar przywitał nas na blogu Ubisoftu, gdzie zaprezentowana została koncepcja na wygląd armii Przystani.

Wartownik
Kiedyś Wartownicy byli wolontariuszami skłonnymi do oddania swego życia w obronie Imperium. Dziś są oni świetnie przeszkolonymi żołnierzami, dzięki czemu można polegać na ich dozgonnym oddaniu i wspaniałych umiejętnościach.

https://static14.cdn.ubi.com/mmh7/prod/images/140922_Haven_T1/Haven_Sentinel.jpg

Legionista
Choć niewielu już o tym pamięta, pierwszy Legion został wyszkolony przez samego Lifstena 'Żelazną Czaszkę Jarnssona, sławnego krasnoludzkiego Mistrza Walk. Pewnie to dlatego sztandarowa taktyka Legionistów nazywana jest 'Krasnoludzkim Żółwiem'. Polega ona na utworzeniu przez nich ściany tarcz - przez takie zabeczpieczenie nie przebije się żadna strzała.

https://static14.cdn.ubi.com/mmh7/prod/images/140922_Haven_T1/Mini_Haven_Legionnaire.jpg

Kusznik
Legenda głosi, że to właśnie dzięki pierwszej kuszy Ronan Sokół - wielki król i władca rodu Sokoła - pokonał pozostałe rody i stworzył Imperium.

https://static14.cdn.ubi.com/mmh7/prod/images/140922_Haven_T1/Haven_Crossbowman.jpg

Strzelec Wyborowy
Każdego roku, dwudziestego pierwszego dnia miesiąca Kwiatów Słońca, na samym zaczątku wiosny, w każdym mieście Imperium organizowany jest wielki turniej kuszniczy. Najlepsi uczestnicy otrzymują prestiżowy tytuł Strzelca Wyborowego.

https://static14.cdn.ubi.com/mmh7/prod/images/140922_Haven_T1/Haven_Marskman.jpg

Upiorny Wilk
Mimo przydomka, jakie otrzymały te wspaniałe bestie w armiach Imperium, nie są one czystej krwi - są to mieszańce powstałe z połączenia psów i wilków. Dzięki temu nie boją się przebywania w towarzystwie ludzi.

https://static14.cdn.ubi.com/mmh7/prod/images/140922_Haven_T1/Haven_Direwolf.jpg

Srebrny Grzbiet
Pewien nekromanta - lisz w zaawansowanym stadium rozkładu - został kiedyś zaatakowany przez Srebrny Grzbiet. Zdaje się, że wciąż szuka swojej kości udowej...

https://static14.cdn.ubi.com/mmh7/prod/images/140922_Haven_T1/Haven_Silverback.jpg

Komentarze

Nikt jeszcze się nie wypowiedział. Napisz pierwszy komentarz!

Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.

Forum

Osada

Śledź nas na

Czy wiesz, że...

Heroes 3: Gargulców, golemów oraz żywiołaków nie da się wskrzesić.