Jaskinia Behemota

Jaskinia Behemota - pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic oraz fantasy

Konkurs krzyżówkowy - podsumowanie!

20 września 2014 / Jaskinia Behemota / autor Włodarz Hellburn

Ifryt nie spodziewał się takiej ilości listów. A już na pewno nie spodziewał się takiej ilości listów z prawidłowym hasłem. Westchnął - gdzieś to wszystko trzeba będzie umieścić. Rozglądnął się po swej komnacie i momentalnie jego uwagę przykuło szklane akwarium o kształcie kuli. Pływające tam rybki z niepokojem wypuściły kilka bąbelków powietrza...

Po kilkunastu minutach przygotowań (nie martwcie się, rybkom nic się nie stało), Hellburn wsypał wszystkie listy do naczynia. Klasnął, zanurzył dłoń w szklanym akwarium i...

Krzyżówkowy konkurs dobiegł końca. Zgodnie z zapowiedzią - wylosowaliśmy szczęśliwców, którzy na swoje maile otrzymają kody Uplay na gry Heroes VI Complete oraz M&M VI. Zalecamy sprawdzenie swoich skrzynek! Dziękujemy również za ogromne zainteresowanie konkursem! To dla nas wielka motywacja.

Losowanie odbyło się na stronie: RandomResult. Wyniki nie są jawne.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy wielu przyjemnych godzin spędzonych przy swoich nagrodach!

Komentarze

PenTus
Jako jeden ze zwycięzców dodam, że kod na dodatki można tylko zrealizować z poziomu gry - na koncie uPlay przez przeglądarkę wyskakuje komunikat o niewłaściwym kodzie.

Już zacząłem grać kampanie z Cragiem Hackiem :)
Hellburn
W związku z powtarzającymi się pytaniami o niejawność wyników - byłoby wielkim nietaktem ujawniać cudze adresy mailowe. W dodatku, nie ma potrzeby by wyniki były jawne, skoro nagrodzeni sami mogą się ujawnić. Jednego z nich już poznaliście. :)
Dagon
to jaka to w końcu była "wygodna metoda rekrutacji w H5 i H4" ?
Kammer
Karawany.
Dagon
hmm... ująłbym to innymi słowami, ale ok.
Gratki dla zwycięzców! :)
Hayven
Przecież w H4 karawany służyły do transportu już najętych jednostek i bohaterów!
Hellburn
Dzięki karawanom można było też rekrutować jednostki z siedlisk na mapie. Może faktycznie było to nieco trudniejsze i niefortunnie sformułowane pytanie... ale fakt faktem, że tylko nieliczni nie odpowiedzieli na to pytanie :).
Drakeburns
@Kammer

No masz, a ja napisałem Karawana ;_;
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.

Forum

Osada

Śledź nas na

Czy wiesz, że...

Heroes 4: Dżin posiada aż 24 punkty magii.