Jaskinia Behemota

Jaskinia Behemota - pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic oraz fantasy

Serwis o Heroes VII

04 września 2014 / Heroes VII / autor Crazy

Gnom siedział za swoim biurkiem, wielokrotnie większym niżby nawet największy z jego rasy potrzebował, i patrzył złym wzrokiem na swoich doradców, których zatrudnienie wymusił Hellburn. "Masz problem z pracą z ludźmi, jesteś nieprzyjemny w obyciu, na pewno przydadzą Ci się doradcy od pijaru". Co to ostatnie słowo oznaczało, Gnom nie wiedział. Zastanawiał się w tej chwili, czy Włodarz będzie bardzo zły, gdy w końcu nie wytrzyma i rzuci swoich konsultantów smokom na pożarcie.

- Wiem, że jeszcze ponad rok do premiery, że jest czas, można poczekać, ale nic mnie to nie obchodzi. Ja chcę, chcę, chcę, i już, mieć ten dział. Zaraz.

Kasztelan westchnął ciężko, patrząc za wybiegającymi z pokoju doradcami, i rzucił pod nosem "pewnie trzeba będzie zrobić samemu... gdzie ja znajdę porządnych ludzi w tych czasach? Ach! Już wiem!".

Dziękuję bardzo Hayvenowi, Silveresowi i Yuberowi za pomoc przy uzupełnianiu nowego działu Heroes VII. Co prawda pozostało jeszcze sporo czasu do premiery najnowszej części gry spod znaku Mocy i Magii, ale już teraz otwieramy nowy serwis, który będziemy uzupełniać o wszystkie pojawiające się informacje o nowej odsłonie Might and Magic: Heroes.

Komentarze

Nikt jeszcze się nie wypowiedział. Napisz pierwszy komentarz!

Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.

Forum

Osada

Śledź nas na

Czy wiesz, że...

Heroes 3: Gargulców, golemów oraz żywiołaków nie da się wskrzesić.