Jaskinia Behemota

Jaskinia Behemota - pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic oraz fantasy

General Przystani

14 maja 2012 / autor As Gier Irhak

Ujawniono kolejną kartę w ramach przecieku kontrolowanego. Tym razem na warsztat poszła Przystań i jej generał - Marxs Lśniące Ostrze. Posiada umiejętność trwałą (trwa do następnej twojej rundy). Zwiększa żywotność wszystkich oddziałów o 1. Jednakże po aktywowaniu tej umiejętności nie będzie można zwiększyć poziomu siły, magii czy przeznaczenia ani wziąć karty.

http://pliki.jaskiniabehemota.net/doc/_r_avg/card_2_general.jpg

Komentarze

Architectus
Słowa "Generał Przystani" zabrzmiały dźwiękami pełnymi pocieszenia, jak gdyby nadzieja doczekała się spełnienia, a Linkownia ponownie wypłynęła w dalekomorski rejs. Bez radości wypowiadam słowa, że nie mogę zaoferować swojej osoby do pomocy przy wybieraniu szotów, ponieważ inne obowiązki na mnie ciążą. Lecz może ktoś zainteresowany losem Heroeslandu znajdzie się i da tutaj znać, że stocznia otrzymuje szansę na powrót do częstszego odwiedzania oraz przebudowy przez jaskiniowców?
Mosqua
Osobnik daje +1 do żywotności każdemu osobnikowi walczącemu fizycznie wręcz (melee creature) i jest to umiejętność bierna. Nie trzeba poświęcać na to żadnej akcji.

Zdolność aktywowana zaczyna się od komendy: X O: (opis), gdzie X cena "surowców", O owy surowiec.

Wiem i poprawiam, bo z dziadem wielokrotnie się biłam.
MiB
@Archi: eeeee... ale o co chodzi? Jaki to ma związek z newsem?

Pozdrawiam
Nicolai
Biedny Marks, więcej założyli na niego takie ilości żelastwa, że mógłby robić za transporter opancerzony.
Architectus
@MiB: Tytuł newsa się zgadza. Pozwoliłem sobie skorzystać ze strony głównej, żeby przypomnieć o http://heroesland.heroes.net.pl/. Nowiny nie dodam, a klikając na forum tej lokacji wyrzuca mnie na ogólną, forumową stronę. W skrócie, łapię się czegokolwiek, byle nie patrzeć na osuszanie zalewu. :)
Mosqua
A opis dalej niepoprawiony...
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.

Forum

Śledź nas na

Czy wiesz, że...

Heroes 3: Tydzień Plagi nie występuje przed 28 dniami.