Jaskinia Behemota

Jaskinia Behemota - pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic oraz fantasy

Nowi Osadnicy

06 stycznia 2012 / Osada / autor Imbryczkolot Field

Architectus patrzył spod byka na plany nowych uliczek w Osadzie i budynków, jakie miały koło nich powstać.
- Ja rozumiem, że jedenaście różnych budynków uwzględniających różne potrzeby, ale z portalem do innych wymiarów to chyba przesadziłeś... podobnie jak z mauzoleum i krematorium. Kogo ty chcesz tu sprowadzić?
Field uśmiechnął się pod nosem.
- Zobaczysz. A teraz radzę Ci pospieszyć się z tym zaklęciem, bo ludzie... no dobra, z grubsza humanoidzi się tu schodzą.

Długo trwało, zanim wrota Osady ponownie zostały otwarte na nowych przybyszów. Oczywiście chodziło nam o kwestie mieszkaniowe - do Osady może zawitać każdy, jednak by tu zostać, trzeba odznaczyć się nie tylko dobrą wolą, ale również i cierpliwością. Dziś, czasem i po ponad roku czekania, do grona Osadników włączyliśmy genasi Alkarina, mistrza regeneracji Architectusa, avlijczyka Ericka, arystokratycznego nekromantę Mitabrina, asasyna, w którego żyłach płynie krew demonów, Naadira, paladyna Sameta, stalkera Sawyera, elfa-do-wszystkiego Silveresa, elfa-wampira Siriousa, druida Ulanda oraz Ymira, którego prawdziwa natura znana jest smokowi Denadarethowi... ;)

Pamiętajcie, że Osada żyje tak długo, jak wy tego pragniecie - to wy jej nadajecie sens swoim historiami, tymi mniej i bardziej ważnymi. Opiekujcie się swoimi domostwami, zaglądajcie do Oberży, poczytajcie coś (a może i napiszcie?) w Bibliotece, a przede wszystkim wpadnijcie też czasem do piwniczki - Cthulhu wrócił i biedak się czuje samotny, bo Mirabell nie chce go karmić... :)

Komentarze

Irydus
Erick?! O.o Od jak dawna nie było przydziału kluczy?
Field
Od chyba lutego 2010.
Alkarin
Uh. Dziękuję!
Field
Proszę państwa, trochę szamanienia, ale jeśli ktoś ma problemy z zobaczeniem nowej rangi na ognisku, to: log out, usunięcie historii i ciastek związanych z JB, restart przeglądarki. Powinno pomóc :P
MiB
@Field: wystarczy się przelogować. Nawet nie trzeba się wylogowywać, tylko można w innej przeglądarce/trybie prywatnym ponownie się zalogować.

Pozdrawiam
Field
Pamiętasz, co ja miałem ze swoim? :P
Architectus
Gratuluję nowym osadnikom zawziętości i odwagi w dążeniu do upragnionych celów. Do mistrzostwa jeszcze mi daleko. Dobrze, że zakupiłem w ubiegłym roku miotłę. Teraz przyda mi się ona do zamiatania we własnym, przytulnym domostwie. Zapraszam do mnie na ciepłe ziółka. Zastanawia mnie tylko, czy przypadkiem, albo w jakimś celu, nie zostałem wskrzeszony przez któregoś ze Starożytnych… Czy ktoś z Was wie coś na ten temat?
Agon
Wnerwiłem się, że nie napisałem, że też chcę być Osadnikiem.
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.

Forum

Osada

Śledź nas na

Czy wiesz, że...

Heroes 3: Wszystkie zamki poza Inferno posiadają układankę złożoną z 48 puzzli. Inferno ma ich 49.