Jaskinia Behemota

Jaskinia Behemota - pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic oraz fantasy

Między patchami

19 listopada 2011 / autor As Gier Irhak

Jeden patch za nami, ale czekamy na kolejny, który doprowadzi do usunięcia błędów jakie zauważono w becie, a które jakimś cudem dostały się do wersji "finalnej". W ramach oczekiwania dostaliśmy kolejną część manuala dla edytora map.

Dodatkowo można wygrać kolejny egzemplarz Clash of Heroes. Jest jeden warunek - do 25 listopada musimy mieć najlepszy wynik 3 kampanii Sanktuarium.

Jeżeli ktoś lubi porównywania grafik, to nasz sojusznik, Kwasowa Grota, przedstawił grafiki Inferna: koncepcyjną i zawartą w grze.

Jak podaje Acid Dragon na stronie sojuszniczej, Dark Archon z portalu arhn.eu wykonał retrospektywę serii HoMM, włączając w to wszelakie dodatki (nawet Forge!), począwszy od King's Bounty aż po Homm3. Enjoy watching!

Oczywiście to nie jest jedyne takie wspomnienie początków serii. ;)

Komentarze

Taro
Filmik dość ciekawy mimo małych błędów. No i słowa leciały zbyt szybko. Mimo to czekam z niecierpliwością na kolejny przedstawiający czwóreczkę.
Alistair
Słowa leciały zbyt szybko? Wg mnie - nic z tych rzeczy. Nie miałem problemu z odbiorem.
Taro
No ok, ale oprócz zrozumienia treści jest też coś takiego jak estetyka wypowiedzi. Nie wyobrażam sobie, by w każdym programie w TV pozwolili sobie na coś tak szybkiego :)
Alistair
Problem w tym, że dla mnie nie było to za szybko, a nie, że było szybko, ale zrozumiałem. Ja akurat nie mam nic do zarzucenia estetyce wypowiedzi.
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.

Forum

Osada

Śledź nas na

Czy wiesz, że...

Heroes 3: Bóstwo Ognia (Inferno) zapobiega pojawianiu się Tygodnia Plagi.