Jaskinia Behemota

Jaskinia Behemota - pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic oraz fantasy

Homo bimbrownikus - Jakub Wędrowycz powraca!

28 sierpnia 2009 / Osada / autor Strażnik słów Moandor

Będzie się działo. Będą trupy - tak zapowiada w spocie reklamowym na stronach Fabryki swoje najnowsze dzieło Andrzej Pilipiuk.

Już dziś premiera najnowszej książki Wielkiego Grafomana - Homo bimbrownikus. Kolejna, szósta już odsłona perypetii egzorcysty bimbrownika Jakuba Wędrowycza. Co co czeka nas tym razem?

Znajdziemy tutaj prawdziwe Archiwum X polskiej policji, watykańską inkwizycję, przyczajonych Słowian, zmotoryzowanych wikingów, niezaspokojoną czarownicę, pogańskie obrzędy i wiele innych ortalionowych atrakcji - pisze recenzent Valkirii.

Cóż, pora rozglądać się po księgarniach. Może i ja to zrobię, ale wpierw przeczytam poprzednie pięć Jakubów, które dzięki uprzejmości Nami stoją na mej półce, jeszcze nie przeczytane. Jeszcze, ale już niedługo.

Komentarze

Dinah
Napiję się z tej okazji!
Moandor
Wędrowyczowego specjału Di? Czy może herbatki? Ja wybiorę to drugie. :)

A tak poważnie, myślę, że sporo osób na ten dzień czekało i z przyjemnością pobiegnie do księgarni po nowego Jakuba. Jego postać na pewno zapisała się na stałe w polskiej fantastyce.
Dinah
Powiedzmy, że herbatki ;)
Hellscream
O tak, Kroniki oficjalnie zapisane, Iwanow zaciukany, czarna kura wzięta, jeszcze tylko rozwiążę zagadkę Kuby Rozpruwacza oraz udowodnię, że wieszać każdy może...I mogę zabierać się za badanie gatunku Homo Bimbrownikus. :]
Pozdrawiam
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.

Forum

Osada

Śledź nas na

Czy wiesz, że...

Heroes 3: Jeden archanioł wskrzesza do 100 punktów życia.