Jaskinia Behemota

Jaskinia Behemota - pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic oraz fantasy

Jak Rdzawy Smok z kwasu!

27 sierpnia 2009 / Jaskinia Behemota / autor MiB

A jednak to nie koniec! Owo nagłe i tajemnicze zamknięcie Kwasowej Groty było ni mniej ni więcej ale zwyczajnym trekiem do nowego świata. Przy okazji jednak Kwasowy Smok postanowił - jak to ma w zwyczaju - zażartować sobie. Oczywiście Jaskinia wiedziała o wszystkim od początku, a nawet pomogła w migracji (jak zapowiedziałem część zasobów Groty zagości na naszym serwerze). Oczywiście gdyby istniało realne zagrożenie dla istnienia serwisu nasza pomoc byłaby większa. W całym podstępie zorientował się Vinius, który jednak sam w pewnym momencie zwątpił w szczęśliwe zakończenie sprawy.
Ostatnie 3 dni pokazały jak wielką popularnością cieszy się Kwasowe Grota oraz potwierdziło zasadność istnienia naszego sojuszu (w momencie wyłączenia forum w Kwasowej Grocie wielu z Jej członków wypowiadało się u nas w komentarzach).

Niech żyje Kwasowa Grota!

p.s. migracja miała trwać trochę krócej, dlatego niejako w ramach przeprosin strona główna Kwasowej Groty przeszła małą metamorfozę!

Komentarze

Islington
Lubie dowcipy, ale chyba nie do końca takie.
Moandor
Panika w komentarzach i na ognisku była rzeczywiście wielka. Jednak trudno było przypuszczać, że administratorzy Groty wiedząc o nadchodzącym wyłączeniu nie zadbaliby o zabezpieczenie nowego miejsca. Zwłaszcza, że środowisko Groty jest tak ze sobą zżyte a strona tak wartościowa dla wielu fanów HoMM.

Ale w sumie dzięki złowieszczym newsom MiBa padł chyba rekord komentarzy pod jednym newsem. Zawsze to jest coś. :)
Kordan
To było do przewidzenia... NIe było nigdzie podanego powodu zniknięcia Groty.

Ale dobra prowokacja ;)
Dinah
Miło było mi poznać bliżej sojuszników z Groty i będzie mi trochę brakować gwaru przy Ognisku.
Dlatego apeluję- odwiedzajcie nas częściej :)
Irydus
Przyłączam się do apelu Dinah, ognisko zawsze czeka na Grotowiczów.
Tullusion
Irydus
Tull, idź na kuracje do Hubertusa :]
Hubertus
No cóż show must go on ;p a dziadka na kurację nie przyjmę, o! ;P
Nicolai
Heh, no ładnie... tak sobie z Sojusznika żartować? Oj nieładnie :P , swoją drogą zastanawiał mnie brak powodu oraz trafna uwaga Viniusa, ale po trzech dnia zwątpiłem xD. Jestem już za stary na takie emocje ;) .
Mitabrin
wszystko fajnie, *idzie po szampana by oblać go z grotowymi liszami i innymi nieumarłymi*, w końcu będę mógł napisać ten post na forum który miałem napisać... tylko zapomniałem o czym miał być i gdzie go napisać. :-/
MiB
@Nicolai: to nie żart z sojusznika, bo zanim opublikowałem pierwszy news kontaktowałem się z Kwasowym i otrzymałem Jego zgodę ;-)

Pozdrawiam
Irydus
Rabican mi się przyznał, że rozmawialiście o tym już na konwencie.
Vinius
Podstawa to opanowanie, wiara w hosting i czapka gruszek.
Acid Dragon
W każdym razie dziękuję wszystkim mieszkańcom Groty i sympatykom za wsparcie i przejęcie się jej losem w trakcie tych trzech dni w jaskiniowych komentarzach :).

Rzeczywiście, przeprowadzka była wiadoma od dawna. Pomysł na niusa z lekką nutką niepewności zrodził się w trakcie jego pisania. Pomysł na niusa "nieco bardziej dramatycznego" to już dzieło MiBa ;).

Miejmy nadzieję, że dzień armageddonu ani dla Groty, ani dla Jaskini nigdy nie nadejdzie.

Niech żyje Sojusz!
Nicolai
@MiB
Wiem wiem, żartowałem tylko. Nie jestem zły, wręcz przeciwnie, cieszę się, bo jak tu się nie cieszyć? Kwasowa Grota jednak nie upadnie. *Otwiera szampan*
@Acid Dragon
Niech żyje!
Wiwernus
Bardzo miłe zaskoczenie :-)
Volkolak
Cieszę się, że Kwasowa Grota nadal będzie istnieć. :) Są tam ciekawe informacje o sadze Might and Magic. Niech żyją smoki!!
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.

Forum

Osada

Śledź nas na

Czy wiesz, że...

Heroes 3: Zaklęcie Pogromca nie działa na Ogniste Ptaki oraz Feniksy.