Jaskinia Behemota

Jaskinia Behemota - pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic oraz fantasy

I po Ognisku...

10 czerwca 2009 / autor Sanctum

Wczoraj wieczorem w Jaskini Behemota, przy osadowym palenisku, odbyło się "I Ognisko z Bohaterami Jaskini Behemota" zorganizowane przez Kronikę Imperialną.

Czy spotkanie było sukcesem - nie wiem. Cieszę się jednak, że przybyło Was wczoraj tak wiele. Chciałem wszystkich przeprosić za wszelkie usterki ze strony organizatora. Pierwszy raz organizowaliśmy takie przedsięwzięcie i tak naprawdę nie spodziewaliśmy się takich tłumów. Jak było jednak widać mechanizm ogniska stworzony przez naszych techników sprawdzał się niemal doskonale.

Zatem przejdźmy do podziękowań. Dziękuję przede wszystkim tym, którzy zaszczycili nas swoją obecnością- szczególne podziękowania kieruję do Imperatora, Barda i wszystkich członków Wysokiej Rady. Dziękuję MiBowi i Enlethowi za panowanie nad sytuacją od strony technicznej. Dziękuję wreszcie moim pomocnikom, którzy zaangażowali się w prowadzenie Ogniska: Cruxowi, Irydusowi i Meckowi. I tutaj także specjalne podziękowanie- dla Tullusiona, redaktora jaskiniowego aperiodyku, za nieocenioną pomoc w poprowadzeniu spotkania.

Proszę Was wszystkich o pozostawienie jakiegoś śladu po spotkaniu. Stąd założyłem specjalny temat w stoliku Kroniki w Gorących Dysputach. Liczę na Wasze rady i wskazówki.

Jednocześnie informuję, że zapisy wczorajszego Ogniska zostaną wkrótce udostępnione publicznie na stronach serwisu Kronika.

Komentarze

Sanctum
Wersja robocza stenogramów jest już dostępna pod adresem http://kronika.heroes.net.pl/artykul/6-i-ognisko-z-bohaterami-jb.html
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.

Forum

Osada

Śledź nas na

Czy wiesz, że...

Heroes 1: Zaklęcie Zniszczenie nieumarłych eliminuje cały ich oddział, bez względu na liczebność.