Jaskinia Behemota

Jaskinia Behemota - pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic oraz fantasy

Wiosenny "Czas..."

12 kwietnia 2009 / autor Opiekun Osady Tullusion

Święta Wielkiej Nocy to czas radości. Wszak zmartwychwstał Syn Boży, kończy się post, wiosna rozkwita... A ja mam jeszcze jeden powód do radości. Oddaję w Wasze ręce nowy, 33 numer "Czasu Imperium". W tym miesiącu, tak jak w poprzednim, aperiodyk doczekał się dwóch wersji:

- tradycyjnej, elektronicznej. Z góry chciałbym wyjaśnić, że popsute menu w wersji elektronicznej nie jest naszą winą, a skryptu, który prawdopodobnie nie jest zdolny przetworzyć tak dużej partii tekstu.

- papierowej oraz papierowej - link do serwera sendspace, ważącej nieco ponad 9MB. Tutaj też mógł "Czas..." rozwinąć skrzydła, wzbogacony o grafikę, zdjęcia i należne mu wytworne szaty. Warto wspomnieć, że layout został stworzony całkowicie od podstaw, uwzględniając Wasze sugestie zawarte w wątku.

Reagując nad odzew czytelników, dorzucam zewnętrzny i lekki suplement papierowy i suplement elektroniczny ze słowniczkiem Nami. Teraz powinien być dostępny na każde wezwanie, a przede wszystkim - w łatwy sposób.

Jednocześnie otwieram tradycyjny temat opiniodawczy, opatrzony dla trzydziestego trzeciego numeru. Wszelkie sugestie, zażalenia, krytykę, ale i pochwały prosiłbym umieszczać właśnie tam.

Wesołych Świąt Wielkanocy, fikuśnego jajka, mokrego poniedziałku... no i miłej lektury.

Komentarze

Dinah
Jaka miła niespodzianka po powrocie :)
Dziękuję Naczelny! *zabiera się do czytania*
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.

Forum

Osada

Śledź nas na

Czy wiesz, że...

Heroes 3: Artefakty zwiększające umiejętności łucznicze są bezużyteczne, gdy nie posiadamy zdolności Łucznictwo.