Jaskinia Behemota

Jaskinia Behemota - pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic oraz fantasy

Święto Osady

13 września 2008 / Osada / autor Crazy

Sześć lat - tyle już czasu minęło od kiedy Bard WWalker po raz pierwszy zaprosił Jaskiniowców do świeżo wybudowanej Osady, nazwanej 'Pazurem Behemota'. Dziś, 13 września, obchodzimy rocznicę tego niezwykłego dnia.

Mimo, że wiele się zmieniło w ciągu tego czasu, nasza literacka część Jaskini ciągle istnieje i ma się całkiem dobrze. Gorące Dysputy ciągle pozostają miejscem zażartych dyskusji, w Misternych Rękopisach przechowywane są wybitne dzieła literackie naszych pisarzy i poetów, Mistyczne Obrazy dostarczają niezapomnianych przeżyć estetycznych, Oberżyści z Oberży "Pod Rozbrykanym Ogrem" jak za dawnych lat serwują wspaniałe trunki strudzonym wędrowcom, a przy Ognisku dzień i noc czuwają Osadnicy, by witać nowoprzybyłych herbatą i grenaturatem.

Korzystając z okazji chciałbym podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do odrodzenia Osady w jej obecnej postaci: Moandorowi za zarządzanie całą Osadą i motywowanie innych, Darkenie za narysowanie mapki Osady, Aerilien oraz Dinah za prowadzenie Mistycznych Obrazów, Skrybie Morgrafowi za opiekę nad Misternymi Rękopisami oraz Oberżystom, członkom Gildii i wszystkim stałym bywalcom Ogniska.

Wznieśmy więc toast za historię i za przyszłość tego niepowtarzalnego miejsca, jakim jest Osada!

Komentarze

Tarnoob Jedwabislav
Za Osadę! Greanturatem!
Grenadier
Ehhh, łezka w oku... Vivat.
Tullusion
No cóż... Za Osadę.
Dinah
Wiwat Osada! Wiwat!!
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.

Forum

Osada

Śledź nas na

Czy wiesz, że...

Heroes 3: Artefakty zwiększające Sokoli Wzrok nic nam nie dają, gdy nie posiadamy wspomnianej umiejętności.