Jaskinia Behemota

Jaskinia Behemota - pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic oraz fantasy

Czas...

02 lipca 2008 / autor DruidKot

... przedstawić Wam nowy numer jaskiniowego aperiodyku. Znajdziecie w nim oczywiście stałe rubryki informacyjne: newsy i skrót Forum. Chętni znalezienia wrażeń artystycznych powinni sprawdzić, czego dostarczyli im Tullusion (Tryptyk Głupców) oraz Dinah (Kociołek z farbami). Wywiad (sprawdź z kim!) przeprowadził - jak zwykle - Crux. W tym numerze Hellscream i Kameliasz zadebiutowali - dość niepoważnie, a wiele wskazuje, że to nie koniec ich możliwości. Z drugiej strony całkiem poważny felieton dostarczył Tabris, prezentując kolejną odsłonę Nie tylko dla Gerontów. O tym, co warto przeczytać, a co niekoniecznie, poinformują Was recenzje autorstwa Nami i Moandora.
Przede wszystkim zaś zachęcam do przeczytania pierwszej odsłony cyklu 7 grzechów głównych - zapowiadającej się kontrowersyjnie próby sportretowania ogółu mieszkańców Jaskini. Życzę wszystkim czytelnikom miłej lektury i zapraszam do podzielenia się swoimi uwagami oraz przemyśleniami dotyczącymi tego numeru na forum Redakcji!

Komentarze

Tullusion
W bólach, w męczarniach, ale wreszcie się narodził. Dobrze. :>
Hubertus
Bardzo dobrze, tylko źle że ognisko i żipa pomineliście ;p Infero się zdenerwuje ;P
Tullusion
Już nie. :)
Ghulk
Trzyma poziom. Dobra robota!
Infero
Hubi zadbałam tym razem o ŻIPnięcie CI ;D
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.

Forum

Osada

Śledź nas na

Czy wiesz, że...

Heroes 3: Jeśli nasz bohater stoi w budynku (teleport, młyn, itp) nie trzeba wykonywać ruchu, by ponownie wszedł z nim w interakcję. Wystarczy kliknąć spację.

Urodziny

Aktualnie nikt nie obchodzi urodzin.

Rocznice rejestracji

Dziś nikt nie świętuje rocznicy rejestracji.