Jaskinia Behemota

Jaskinia Behemota - pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic oraz fantasy

Mod do Might and Magic VII

13 marca 2008 / autor MiB

Ostatnie miesiące w świecie HoMM i MM bezsprzecznie należały do Heroes V oraz Dark Messiah. Nie oznacza to jednak, że gracze zapomnieli o poprzednich częściach sagi HoMM i MM. Świadczyć o tym może nie tylko ciągłe zainteresowanie WoGiem czy Equilibris, ale również nowy mod do Might and Magic VII, który niedawno miał swoją premierę

Autorem modyfikacji jest BigDaddyJim, który postanowił tchnąć nowe życie w jedną z najlepszych części sagi MM. Zmiany dotyczą głównie zadań oraz dostępności do poszczególnych lochów, a także zaklęć.
Społeczność graczy (również polska) bardzo dobrze oceniła pracę BigDaddyJima.

Mod wraz z pierwszym patchem (pozwalającym na eksplorację Vori) do Release 2 można pobrać zarówno ze strony autora (61 MB) jak i bezpośrednio z Jaskini (patch - 409KB). Kolejny patch planowany jest na 23 marca.

Nie zaleca się kontynuowania gry istniejącą drużyną, ale rozpoczęcia zabawy od początku już z zaaplikowanym modem. Obecna wersja moda pozwala postępować jedynie drogą światła oraz zmienia napisy na angielskie.

Wszystkich fanów MM 7 zachęcam do pobrania moda, a po wyczerpującej rozgrywce podzielenia się swoją opinią na jego temat przy kuflu jOjOwego mocnego!

News za Kwasową Grotą oraz Celestial Heavens

Komentarze

Nikt jeszcze się nie wypowiedział. Napisz pierwszy komentarz!

Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.

Forum

Osada

Śledź nas na

Czy wiesz, że...

Heroes 3: Kopanie dziur na brzegu sprawi, że statek nie będzie mógł wylądować.