Jaskinia Behemota

Jaskinia Behemota - pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic oraz fantasy

Prohibicja i opłata konwentowa

10 sierpnia 2007 / autor Skryba Morgraf

Komitet Organizacyjny Konwentu IV podjął w toku burzliwej dyskusji ostateczne ustalenia tyczące się prohibicji w okresie trwania Imprezy. Zdecydowaliśmy mianowicie, iż w trakcie trwania właściwego Konwentu (czyli w dniach piątek – niedziela) obowiązywać będzie zakaz spożywania napojów alkoholowych na terenie bazy konwentowej (internat w Polanowicach, szkoła w Byczynie, ośrodek kultury w Byczynie). Jedynym wyjątkiem od tego zakazu będzie czas trwania ogniska zapoznawczego w piątkowy wieczór. W czasie “Przedkonwencia” prohibicja nie obowiązuje, apelujemy jednak stanowczo o zachowanie umiaru i rozsądku. Niedopuszczalne są zachowania zakłócające sposób mieszkańców internatu bądź prowadzące do zniszczenia mienia.
Ustaliliśmy także wysokość opłaty konwentowej na kwotę 5 złotych. Składka ta przeznaczona będzie na pokrycie kosztów identyfikatorów oraz na nagrody w przewidzianych planem konwentu konkursach.
Liczymy na solidarność i współpracę ze strony uczestników Konwentu tak w zakresie prohibicji jak i owej niewielkiej składki pozwalającej pokryć koszty naszego spotkania.

Komentarze

Nikt jeszcze się nie wypowiedział. Napisz pierwszy komentarz!

Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.

Forum

Osada

Śledź nas na

Czy wiesz, że...

Heroes 2: Pierwotnie w grze miały pojawić się Ropuchy, konkretnie w zamku czarodzieja.