Jaskinia Behemota

Jaskinia Behemota - pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic oraz fantasy

Drugi Turniej Pojedynków Heroes V - zapisy rozpoczęte

26 września 2006 / autor Geomanta Ururam Tururam

Na rozległym płaskim terenie leżącym nie opodal (a może właśnie opodal!) wejścia do Jaskini Behemota rozbrzmiewał stuk młota. Znaczy: wielu młotów, ale wtedy nie byłoby rymu... Dość powiedzieć, że cieśle szranki dla bohaterów wznosili, a i trybuny dla widzów takoż. Potrzeba takowa zaszła, albowiem już wkrótce w Jaskini miał zostać rozegrany drugi Turniej Pojedynków rozmachem swoim daleko przewyższający ten pierwszy.

Pieczę nad całością z ramienia Akademii Wojennej IJB sprawował znów Morthi, na którego polecenie heroldzi rozwiesili obwieszczenia, w które rycerze wpatrywali się wzrokiem sokolim, gawiedź zaś cielęcym. Takoż i Wy, którzy teraz tę nowinę czytacie, możecie (dostosowawszy wpierw odpowiedni do swego stanu rodzaj wzroku!) obejrzeć sobie ku pożytkowi Jaskini i własnemu owo obwieszenie w tym wątku na naszym imperialnym Forum.

Zapisać się do turnieju może każdy mieszkaniec Jaskini wysyłając Morthiemu prywatną wiadomość za pomocą serwisu pocztowego IJB. Osoby, które nie mają jeszcze konta w Jaskini, a chcą wziąć w turnieju udział, mogą rejestrować się tutaj.

Komentarze

Nikt jeszcze się nie wypowiedział. Napisz pierwszy komentarz!

Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.

Forum

Osada

Śledź nas na

Czy wiesz, że...

Heroes 3: Kopanie dziur na brzegu sprawi, że statek nie będzie mógł wylądować.