Jaskinia Behemota

Jaskinia Behemota - pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic oraz fantasy

1.3 jak pudełek z diabełka

14 września 2006 / Heroes V / autor Geomanta Ururam Tururam

W serwisie gram.pl, prowadzonym przez CDProjekt, polskiego dystrybutora Heroes V pojawiło się dziś oświadczenie:

CD Projekt oświadcza, że w związku z nie przekazaniem do testów patcha 1.3 do gry Heroes of Might and Magic V przez firmę Ubisoft, dystrybutor gry w Polsce nie ponosi żadnej odpowiedzialności za działanie patcha z polską wersją językową gry.

O fakcie wydania patcha wczoraj firma CD Projekt nie została nawet uprzedzona. Z związku z tym, w sprawach związanych z działaniem łatki prosimy kontaktować się bezpośrednio z wydawcą gry, firmą Ubisoft. Dystrybutor Heroes of Might and Magic V zapewnia jednocześnie, że w dalszym ciągu nalega o przestrzeganie zasad przyjaznej współpracy z firmą Ubisoft mając nadzieję, że takie sytuacje nie powtórzą się w przyszłości.

Oświadczenie owo mogłoby po prostu byc dalszym ciągiem napięć na linii Ubisoft - CDProjekt, tajemnicą poliszynela jest bowiem, że obie strony oskarżają się o niechęć do współpracy, a dodatkowo Ubi (mówiąc oględnie) nie jest szczęśliwe z powodu przecieków informacji których źródła były u jego partnerów w Polsce i w Czechach.

Sprawa jest jednak bardziej skomplikowana: wydanie pacza 1.3 zaskoczyło bowiem wszystkich: mam informacje z innych krajów, że i tam spodziewano się wydania tej łatki nie wcześniej niż w przyszłym tygodniu. Wszelkie znaki na niebie i ziemi mówiły - "po dwudziestym września". Bardziej zaawansowani wiekiem fani Herosów mogą sięgnąć pamięcią w przeszłość i przywołać cytat: "Powstaje pytanie: kto za tym wszystkim stoi i komu to służy?"

Komentarze

Nikt jeszcze się nie wypowiedział. Napisz pierwszy komentarz!

Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.

Forum

Osada

Śledź nas na

Czy wiesz, że...

Heroes 3: Kopanie dziur na brzegu sprawi, że statek nie będzie mógł wylądować.