Jaskinia Behemota

Jaskinia Behemota - pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic oraz fantasy

Konkurs dla Kartografów !

15 października 2003 / autor Strażnik Krypty Eldacar

Dzień wydawał się niczym nie różnić od pozostałych. Na ulicach było gwarno, ludzie spieszyli do swych codziennych obowiązków, gosposie udawały się na targ. Innymi słowy mówiąc miasto tętniło życiem. Około południa na środku głównego placu stanął herold obwieszczając wszem i wobec:

"Począwszy od dzisiejszego dnia, aż po koniec roku obecnego trwać będzie konkurs na najlepszą mapę stworzoną własnoręcznie ukazującą świat za czasów Lorda Ironfista. Zasady obowiązujące w konkursie zostaną ogłoszone w stosownym obwieszczeniu. Każdy z Was może wziąć udział w tym konkursie a warto, albowiem na zwycięzcę czeka wspaniała nagroda."
Kiedy herold skończył przemawiać na placu było już pusto, wszyscy popędzili do domostw, aby spróbować swych sił, ponieważ myśl zdobycia nagrody była bardzo kusząca...

Dziś rozpoczęcie Konkursu na najlepszą nadesłaną mapą do Heroes of Might and Magic I. Tak więc kartografowie, nie traćcie czasu, zapoznajcie się z regulaminem, zakasajcie rękawy i do dzieła. Po więcej szczegółów zapraszam do Krypty Map .

Komentarze

Nikt jeszcze się nie wypowiedział. Napisz pierwszy komentarz!

Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.

Forum

Osada

Śledź nas na

Czy wiesz, że...

Heroes 3: Takie same artefakty zwiększające życie jednostek nie kumulują się.